«Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філ Барден

«Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філ Барден

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2000 переглядів
2000 переглядів

Про книгу «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філа Бардена

Книга «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» – справжній прорив у сфері маркетингу. Всесвітньо відомий маркетолог Філ Барден пропонує новий підхід до вивчення цієї науки – через дослідження психології та нейропсихології. На думку вченого, важливо знати механізми поведінки людей під час покупок.

На відміну від інших праць з маркетингу, ця книга має практичний підхід – наукові положення підкріплюються багатьма прикладами та практичними настановами. Якщо ви вирішите читати онлайн цей чудовий посібник, ви дізнаєтеся, як сприймає людина те, що бачить на вітрині або на рекламних щитах, та чим керуються споживачі, купуючи той чи інший товар.

Одна з найбільш цікавих ідей праці «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» – різні системи мислення, які ми використовуємо у повсякденній реальності, в тому числі під час походів магазинами – «автопілот» і «пілот». Перша система забезпечує миттєву автоматичну реакцію на подразники, керуючись нашим емоційним досвідом, асоціаціями, внутрішнім станом, навичками.

Друга система допомагає нам приймати усвідомлені рішення, проте на це витрачається багато часу. Нерідко під час покупок ми використовуємо «автопілот», обираючи ті товари, які за відомими тільки нам ознаками виявляються привабливішими.

Щоб добитися певних досягнень у сфері маркетингу, вчений пропонує користуватися наступною економічною формулою: цінність товару дорівнює задоволенню мінус страждання. Задоволення в уяві покупця пов’язано з практичною значущостю речей, які він хоче купити, а страждання – із сумою грошей, що має витратити. Чим більшим буде показник цінності, тим більше шансів, що споживачі зупинять свій вибір саме на цьому товарі.

Безсумнівними перевагами книги є чітка структурованість матеріалу та легкість його сприйняття, велика кількість ілюстративного матеріалу – таблиць, діаграм, графіків тощо. Якщо ви хочете скачати «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філа Бардена, виберіть найзручніший з наступних форматів електронної книги: fb2, txt, epub або rtf. Усі бажаючі можуть отримати наші матеріали безкоштовно та без реєстрації.

Цитати з книги «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філа Бардена

никому не нравится терять время понапрасну, поэтому если занять клиентов чем-то значимым для них, они будут считать это время «проведенным», а не «потерянным».

Ценностно-ориентированный язык не только повышает ожидаемую ценность продукта, но и влияет на собственно впечатления от его применения.

У маркетологов есть всего два рычага воздействия на покупателей — удовольствие и страдание, и силу их воздействия. можно регулировать независимо друг от друга. Чтобы люди покупали, нужно усилить восприятие удовольствия и уменьшить страдание.можно сообщить о ценности бренда или продукта и одновременно включить «жесткое» продажное сообщение (к примеру, «до такого-то периода скидка составляет столько-то процентов»). Первое сообщение усилит ожидаемое удовольствие, а второе — уменьшит страдание, что в сумме повысит чистую ценность для покупателя.

Чем выше чистая ценность, тем вероятнее покупка.

Завантажити безкоштовно книгу «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філа Бардена

Рекомендації

Відгуки на книгу «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філа Бардена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *