«Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філ Барден

«Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філ Барден

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
11256 переглядів

Короткий зміст книги «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філа Бардена (анотація)

Книга «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» – справжній прорив у сфері маркетингу. Всесвітньо відомий маркетолог Філ Барден пропонує новий підхід до вивчення цієї науки – через дослідження психології та нейропсихології. На думку вченого, важливо знати механізми поведінки людей під час покупок.

На відміну від інших праць з маркетингу, ця книга має практичний підхід – наукові положення підкріплюються багатьма прикладами та практичними настановами. Якщо ви вирішите читати онлайн цей чудовий посібник, ви дізнаєтеся, як сприймає людина те, що бачить на вітрині або на рекламних щитах, та чим керуються споживачі, купуючи той чи інший товар.

Одна з найбільш цікавих ідей праці «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» – різні системи мислення, які ми використовуємо у повсякденній реальності, в тому числі під час походів магазинами – «автопілот» і «пілот». Перша система забезпечує миттєву автоматичну реакцію на подразники, керуючись нашим емоційним досвідом, асоціаціями, внутрішнім станом, навичками.

Друга система допомагає нам приймати усвідомлені рішення, проте на це витрачається багато часу. Нерідко під час покупок ми використовуємо «автопілот», обираючи ті товари, які за відомими тільки нам ознаками виявляються привабливішими.

Щоб добитися певних досягнень у сфері маркетингу, вчений пропонує користуватися наступною економічною формулою: цінність товару дорівнює задоволенню мінус страждання. Задоволення в уяві покупця пов’язано з практичною значущостю речей, які він хоче купити, а страждання – із сумою грошей, що має витратити. Чим більшим буде показник цінності, тим більше шансів, що споживачі зупинять свій вибір саме на цьому товарі.

Безсумнівними перевагами книги є чітка структурованість матеріалу та легкість його сприйняття, велика кількість ілюстративного матеріалу – таблиць, діаграм, графіків тощо. Якщо ви хочете скачати «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філа Бардена, виберіть найзручніший з наступних форматів електронної книги: fb2, txt, epub або rtf. Усі бажаючі можуть отримати наші матеріали безкоштовно та без реєстрації.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філа Бардена та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філа Бардена: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філа Бардена і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філа Бардена

никому не нравится терять время понапрасну, поэтому если занять клиентов чем-то значимым для них, они будут считать это время «проведенным», а не «потерянным».

Скачати безкоштово книгу «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філа Бардена українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філа Бардена

Одна відповідь до “Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати”

  1. Маріанна Маріанна сказав:

    Мені як маркетологу книга Код зламано допомогла досягти максимального доходу за місяць і це ще далеко не межа. Тепер я знаю набагато більше про своїх покупців, тим самим вбиваю двох зайців – довольні покупці та я, яка почала заробляти в тричі більше. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *