«Кохай без правил» Ольга Манілова

«Кохай без правил» Ольга Манілова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
75 переглядів
75 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кохай без правил» Ольги Манілової (анотація)

Я — та сама медсестра, що заліпила ляпаса найуспішнішому хокеїстові ліги “Перших”, Артуру Резнику. Тепер мене ненавидить не тільки він, а й увесь світ, адже цей момент потрапив на камеру.

Але з усім світом я впораюся, а Артур Резник — нахабний, бездушний і самозакоханий грубіян, і він все ніяк не відчепиться від мене.

❤️❤️❤️

— Гей, Шаповалова, відтепер рабинею моєю будеш? Чи в сервітут підеш?
— Які розумні слова ти знаєш, — навіть не обертаюся в його бік.
— Ми, тупі хокеїсти, лише прикидаємося розумними. Адже так, Шаповалова?
— Навіщо тобі раби, в тебе ж є фанати!
— Може хочу тебе у фанатки. Я не тільки тупий, але ще й мерзенний.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кохай без правил» Ольги Манілової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кохай без правил» Ольги Манілової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *