«Кохана майстра смерті» Олеся Лис

«Кохана майстра смерті» Олеся Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
417 переглядів
417 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кохана майстра смерті» Олесі Лис (анотація)

Аліна загинула в своєму світі і потрапила в зовсім інший. Чужий і жорстокий. Світ під назвою Домхейн, в тіло відьми, засудженої до спалення на вогнищі за вбивство власного нареченого. Прощаючись з життям вдруге, дівчина навіть і не думала, що врятує її той, від кого вона найменше чекала допомоги. Похмурий некромант, який виступав в якості самого завзятого обвинувача, в останній момент призупиняє страту. Але навіщо йому це? Хто насправді йому потрібен? Відьма Айне, в тілі якої Аліна? Сама дівчина? Або таємниця, яку зберігає зловісний замок Кінлох, який дістався їй у спадок?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кохана майстра смерті» Олесі Лис українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кохана майстра смерті» Олесі Лис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *