«Коханець леді Чаттерлі» Девід Герберт Лоуренс

«Коханець леді Чаттерлі» Девід Герберт Лоуренс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2296 переглядів
2296 переглядів

Про книгу «Коханець леді Чаттерлі» Девіда Герберта Лоуренса

Книга «Коханець леді Чаттерлі» стала справжньої вибухівкою на початку минулого століття. Девід Лоуренс підняв досить делікатну тему, через що його твір довгий час був заборонений. Ще б пак – він відверто заговорив про сексуальні потреби жінок, описуючи зраду головної героїні своєму чоловікові, який повернувся з війни.

Починаючи читати онлайн книгу «Коханець леді Чаттерлі» Девіда Герберта Лоуренса українською мовою, знайомишся з подружжям, які кохають одне одного – Кліффордом і Констанцією. І все було б добре, якби не клята війна – через рік Кліффорд повертається з фронту паралізований нижче пояса. Яким може бути життя з калікою? І у жінки з’являється коханець – привабливий лісник.

Роман наповнений відвертими сексуальними сценами, проте серед них заховалася і суспільно-політична складова книги. Відчувається, що автор підтримує свою героїню, вільно висловлюючись про фізіологічні потреби й насолоду, якої бракує леді Чаттерлі. Кожна жінка хоче бути коханою, проте лише платонічна любов не дає відчуття повного щастя. Тільки доповнюючи її фізичною близькістю, можна відчути всі барви кохання.

Прихильники вишуканої еротики й драматичних історій можуть скачати книгу «Коханець леді Чаттерлі» Девіда Герберта Лоуренса у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який формат книги серед запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Коханець леді Чаттерлі» Девіда Герберта Лоуренса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коханець леді Чаттерлі» Девіда Герберта Лоуренса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *