«Коханка з площі Ринок» Андрій Кокотюха

«Коханка з площі Ринок» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3957 переглядів
3957 переглядів

Короткий зміст книги «Коханка з площі Ринок» Андрія Кокотюхи (анотація)

“Коханка з площі Ринок” – це п’ята книга із серії пригод адвоката Клима Кошового у Львові на початку минулого століття. Андрій Кокотюха пише колоритно й витончено, смакуючи ретро-жанром і проводячи паралелі історичного минулого із сьогоденням.

Мало хто знає, що на початку Першої світової війни Львів було окуповано російськими військами, і тривало це жахіття дев’ять місяців. Львів’яни чудом виживали, місто охопив голод, в’язниці були переповнені мирними жителями. Клима Кошового також було заарештовано й кинуто у в’язницю як зрадника Російської Імперії.

Раптом відбувається загадкове вбивство коханки російського офіцера – саме воно врятувало головного героя від вироку суду. Божена Микульська – непроста жінка. За нею тягнеться шлейф дивних зв’язків і таємниць, які треба розкрити звільненому Климу. Тільки він зможе розставити всі крапки на “і” та обережно “зам’яти” цю справу.

Детектив та його друг Йозеф Шацький починають небезпечну гру з окупантами з царської армії. У ході розслідування з’являються багато розрізнених пазлів, які треба зібрати докупи. І постать ще однієї таємничої жінки Магди Богданович несподівано дає цій історії новий поворот…

У книзі “Коханка з площі ринок” Андрій Кокотюха розкриває перед читачем світ шпигунів і зрадників, зіштовхує поняття честі й лицемірства, сміливості й боягузтва, патріотизму й жорстокості. Цікаво читати, як головні герої одна за одною відкривають військові таємниці, ризикуючи життям. Неможливо уявити, куди заведе захопливий сюжет, в якому змішалися кохання, військові стратегії та залізні кайдани окупації.

Книга “Коханка з площі Ринок” – детектив з яскравим соціальним акцентом. У наших реаліях тема окупації є болючою та злободенною. Цей роман можна скачати безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) й прочитати всім, хто замислюється над історичними відгомонами в сучасному суспільстві.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коханка з площі Ринок» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Коханка з площі Ринок» Андрія Кокотюхи українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коханка з площі Ринок» Андрія Кокотюхи

Одна відповідь до “Коханка з площі Ринок”

  1. Раїса Раїса сказав:

    хочу прочитати книгу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *