«Коханка з площі Ринок» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Коханка з площі Ринок» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Коханка з площі Ринок» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

“Коханка з площі Ринок” – це п’ята книга із серії пригод адвоката Клима Кошового у Львові на початку минулого століття. Андрій Кокотюха пише колоритно й витончено, смакуючи ретро-жанром і проводячи паралелі історичного минулого із сьогоденням.

Мало хто знає, що на початку Першої світової війни Львів було окуповано російськими військами, і тривало це жахіття дев’ять місяців. Львів’яни чудом виживали, місто охопив голод, в’язниці були переповнені мирними жителями. Клима Кошового також було заарештовано й кинуто у в’язницю як зрадника Російської Імперії.

Раптом відбувається загадкове вбивство коханки російського офіцера – саме воно врятувало головного героя від вироку суду. Божена Микульська – непроста жінка. За нею тягнеться шлейф дивних зв’язків і таємниць, які треба розкрити звільненому Климу. Тільки він зможе розставити всі крапки на “і” та обережно “зам’яти” цю справу.

Детектив та його друг Йозеф Шацький починають небезпечну гру з окупантами з царської армії. У ході розслідування з’являються багато розрізнених пазлів, які треба зібрати докупи. І постать ще однієї таємничої жінки Магди Богданович несподівано дає цій історії новий поворот…

У книзі “Коханка з площі ринок” Андрій Кокотюха розкриває перед читачем світ шпигунів і зрадників, зіштовхує поняття честі й лицемірства, сміливості й боягузтва, патріотизму й жорстокості. Цікаво читати, як головні герої одна за одною відкривають військові таємниці, ризикуючи життям. Неможливо уявити, куди заведе захопливий сюжет, в якому змішалися кохання, військові стратегії та залізні кайдани окупації.

Книга “Коханка з площі Ринок” – детектив з яскравим соціальним акцентом. У наших реаліях тема окупації є болючою та злободенною. Цей роман варто скачати й прочитати всім, хто замислюється над історичними відгомонами в сучасному суспільстві.

Завантажити безкоштовно книгу «Коханка з площі Ринок» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Завантажити книгу «Коханка з площі Ринок» у форматі:

Рекомендації

Київські бомби
Київські бомби Андрій Анатолійович Кокотюха
Чорний ліс
Чорний ліс Андрій Анатолійович Кокотюха
Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року
Справа отамана Зеленого.... Андрій Анатолійович Кокотюха
Втікач із Бригідок
Втікач із Бригідок Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Коханка з площі Ринок» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна