«Коханка з площі Ринок» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Коханка з площі Ринок» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2350 переглядів
2350 переглядів

Про книгу «Коханка з площі Ринок» Андрія Анатолійовича Кокотюхи

“Коханка з площі Ринок” – це п’ята книга із серії пригод адвоката Клима Кошового у Львові на початку минулого століття. Андрій Кокотюха пише колоритно й витончено, смакуючи ретро-жанром і проводячи паралелі історичного минулого із сьогоденням.

Мало хто знає, що на початку Першої світової війни Львів було окуповано російськими військами, і тривало це жахіття дев’ять місяців. Львів’яни чудом виживали, місто охопив голод, в’язниці були переповнені мирними жителями. Клима Кошового також було заарештовано й кинуто у в’язницю як зрадника Російської Імперії.

Раптом відбувається загадкове вбивство коханки російського офіцера – саме воно врятувало головного героя від вироку суду. Божена Микульська – непроста жінка. За нею тягнеться шлейф дивних зв’язків і таємниць, які треба розкрити звільненому Климу. Тільки він зможе розставити всі крапки на “і” та обережно “зам’яти” цю справу.

Детектив та його друг Йозеф Шацький починають небезпечну гру з окупантами з царської армії. У ході розслідування з’являються багато розрізнених пазлів, які треба зібрати докупи. І постать ще однієї таємничої жінки Магди Богданович несподівано дає цій історії новий поворот…

У книзі “Коханка з площі ринок” Андрій Кокотюха розкриває перед читачем світ шпигунів і зрадників, зіштовхує поняття честі й лицемірства, сміливості й боягузтва, патріотизму й жорстокості. Цікаво читати, як головні герої одна за одною відкривають військові таємниці, ризикуючи життям. Неможливо уявити, куди заведе захопливий сюжет, в якому змішалися кохання, військові стратегії та залізні кайдани окупації.

Книга “Коханка з площі Ринок” – детектив з яскравим соціальним акцентом. У наших реаліях тема окупації є болючою та злободенною. Цей роман можна скачати безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) й прочитати всім, хто замислюється над історичними відгомонами в сучасному суспільстві.

Завантажити безкоштовно книгу «Коханка з площі Ринок» Андрія Анатолійовича Кокотюхи

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коханка з площі Ринок» Андрія Анатолійовича Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *