«Коханка» Януш Леон Вишневський

«Коханка» Януш Леон Вишневський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1107 переглядів
1107 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Коханка» Януша Леона Вишневського (анотація)

Януш Леон Вишневський – не тільки талановитий письменник, автор оригінальних сюжетів, які вражають своїм драматизмом, а й тонкий знавець жіночої психології. Його книга «Коханка» – чудовий приклад того, як влучно він описує почуття та емоції жінок, їхні душевні пориви та біль. Ця збірка вміщує шість різнопланових оповідань, але кожне з них розкриває якийсь неочікуваний бік жіночої натури. Приємним бонусом до драматичних художніх сюжетів є «краплинка» відвертої історії – делікатні подробиці ночі після одруження Гітлера та Єви Браун.

Починаючи читати онлайн цей збірник, відчуваєш, що за кожним сюжетним поворотом ховається щось страшне, що штовхає головних героїв на шалені вчинки та крайнощі. І згодом розумієш, що це – кохання, але тут ми бачимо його зворотний бік, який змушує людину страждати та жертвувати душевним спокоєм.

З кожної сторінки книги ніби лунають крики відчаю: «Ми теж хочемо кохати, хочемо пізнати це щастя!» Але, на жаль, почуттям іноді щось заважає – страшні хвороби, життєві обставини, неправильне сприйняття дійсності. І, як завжди, саме жінкам випадають найбільші випробування та жертви.

Кожне з шести оповідань є справжньою «родзинкою» – цікаво, інтригуюче, гостросюжетно, з яскравими персонажами та несподіваними кінцівками. Автор сміливо та реалістично, без зайвої романтики показує правду життя з дивними умовиводами, які на перший погляд можуть здаватися повним безглуздям.

У збірці «Коханка» ви дізнаєтеся, що, на думку автора, значить зраджувати жінці або коли найважливіше дарувати дружині квіти (стандартні приводи до уваги не беруться). Ця книга являє собою симбіоз іронії, гіркої драми та «оголеної” філософії, тому читати її треба вдумливо, щоб отримати максимум задоволення.

Якщо ви хочете дізнатися, що таке «синдром прокляття Ундини», стати свідками незвичайних та пронизливих історій кохання та глибше пізнати жіночу душу в найкритичніші моменти, поспішайте скачати «Коханка» Януша Леона Вишневського. Цей збірник можуть отримати всі бажаючі в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі електронні матеріали ми надаємо безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коханка» Януша Леона Вишневського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коханка» Януша Леона Вишневського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *