«Коханка» Януш Леон Вишневський

«Коханка» Януш Леон Вишневський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
351 переглядів
351 переглядів

Про книгу «Коханка» Януша Леона Вишневського

Януш Леон Вишневський – не тільки талановитий письменник, автор оригінальних сюжетів, які вражають своїм драматизмом, а й тонкий знавець жіночої психології. Його книга «Коханка» – чудовий приклад того, як влучно він описує почуття та емоції жінок, їхні душевні пориви та біль. Ця збірка вміщує шість різнопланових оповідань, але кожне з них розкриває якийсь неочікуваний бік жіночої натури. Приємним бонусом до драматичних художніх сюжетів є «краплинка» відвертої історії – делікатні подробиці ночі після одруження Гітлера та Єви Браун.

Починаючи читати онлайн цей збірник, відчуваєш, що за кожним сюжетним поворотом ховається щось страшне, що штовхає головних героїв на шалені вчинки та крайнощі. І згодом розумієш, що це – кохання, але тут ми бачимо його зворотний бік, який змушує людину страждати та жертвувати душевним спокоєм.

З кожної сторінки книги ніби лунають крики відчаю: «Ми теж хочемо кохати, хочемо пізнати це щастя!» Але, на жаль, почуттям іноді щось заважає – страшні хвороби, життєві обставини, неправильне сприйняття дійсності. І, як завжди, саме жінкам випадають найбільші випробування та жертви.

Кожне з шести оповідань є справжньою «родзинкою» – цікаво, інтригуюче, гостросюжетно, з яскравими персонажами та несподіваними кінцівками. Автор сміливо та реалістично, без зайвої романтики показує правду життя з дивними умовиводами, які на перший погляд можуть здаватися повним безглуздям.

У збірці «Коханка» ви дізнаєтеся, що, на думку автора, значить зраджувати жінці або коли найважливіше дарувати дружині квіти (стандартні приводи до уваги не беруться). Ця книга являє собою симбіоз іронії, гіркої драми та «оголеної” філософії, тому читати її треба вдумливо, щоб отримати максимум задоволення.

Якщо ви хочете дізнатися, що таке «синдром прокляття Ундини», стати свідками незвичайних та пронизливих історій кохання та глибше пізнати жіночу душу в найкритичніші моменти, поспішайте скачати «Коханка» Януша Леона Вишневського. Цей збірник можуть отримати всі бажаючі в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі електронні матеріали ми надаємо безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коханка» Януша Леона Вишневського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *