«Кохання Ангела» Віолетта Фіалка

«Кохання Ангела» Віолетта Фіалка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
720 переглядів
720 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кохання Ангела» Віолетти Фіалки (анотація)

Вони йшли на Майдан, щоб проявити свою любов до Батьківщини, а знайшли ще одну любов – на все життя. Їхній роман розгортався на тлі Революції Гідності: вони творили історію своєї держави, а заодно й історію кохання одне до одного. Вони обоє були готові на самопожертву заради світлого майбутнього України і майбутнього їхньої пари.

Роман “Кохання ангела” є водночас історичним, адже описує подробиці подій в Україні 2013-2014 років, та любовним, бо розкриває глибину почуттів двох патріотів – столичної дівчини та хлопця з Донбасу. У книзі йдеться про кохання з першого погляду, і про, трагічність тих подій, і про зламані Радянським Союзом, а пізніше – Росією, долі тисяч українців протягом десятків років.

Твір тримає в напрузі від початку і до кінця. Рекомендовано широкому колу читачів.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кохання Ангела» Віолетти Фіалки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кохання Ангела» Віолетти Фіалки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *