«Кохання останнього магната» Френсіс Скотт Фіцджеральд

«Кохання останнього магната» Френсіс Скотт Фіцджеральд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Кохання останнього магната» Френсіса Скотта Фіцджеральда

Роман «Кохання останнього магната» – це «лебедина пісня» творчості видатного письменника, класика американської літератури Френсіса Скотта Фіцджеральда. Через передчасну смерть автора ця книга виявилася незавершеною, проте вона неодноразово лягала в основу театральних постановок та кінофільмів. З чернеток письменника вдалося побачити подальший розвиток сюжету і ймовірний фінал цієї пронизуючої історії. Вперше твір був опублікований 1941 року під назвою «Останній магнат»; таку ж назву носить і найвідоміший фільм за його мотивами.

Головний герой твору «Кохання останнього магната» Монро Стар – справжній улюбленець долі. Він є власником успішної кіностудії, дуже багатою та впливовою в кіноіндустрії людиною. Проте є і зворотний бік цієї «американської мрії» – запаморочливих успіхів та грошей, та шаленого прагнення до неї – поступова втрата моральних та ідейних переконань, свого людського обличчя, здоров’я та особистого щастя. На жаль, ніхто не застрахований від смертельних хвороб, самотності та інших життєвих трагедій – долі байдуже, який у тебе статус.

Френсіс Скотт Фіцджеральд був дуже добре обізнаний з голівудською «кухнею» – всі механізми та принципи кіноіндустрії він бачив на власні очі, підробляючи в «голівудській майстерні» в якості сценариста. Він був допущений лише до редагування чужих текстів, на жодний написаний ним сценарій режисери не звернули уваги. Все, що він отримав за свою творчу роботу – насмішки, глузування й приниження.

Прототипом головного героя книги «Кохання останнього магната» стала реальна людина – відомий кінопродюсер Ірвінг Талберг, якому присвячене щорічне вручення престижної нагороди «Оскар» за найвагоміший внесок у розвиток кіномистецтва.

Читаючи книгу, відчуваєш себе учасником зйомок та майстром з підготовки декорацій, режисером та гримером. Автору вдалося яскраво та відверто показати, як з мистецтва роблять бізнес, втискуючи його у підготовлені заздалегідь рамки. Для всіх бажаючих читати онлайн або скачати роман «Кохання останнього магната» Френсіса Скотта Фіцджеральда пропонуємо матеріали нашого сайту, які можна отримати безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Кохання останнього магната» Френсіса Скотта Фіцджеральда

Завантажити книгу «Кохання останнього магната» у форматі:

Рекомендації

Сестра Керрі
Сестра Керрі Теодор Драйзер
Титан
Титан Теодор Драйзер
Фінансист
Фінансист Теодор Драйзер
Процес (збірник)
Процес (збірник) Франц Кафка

Відгуки на книгу «Кохання останнього магната» Френсіса Скотта Фіцджеральда

Комментарии для сайта Cackle