«Кохання останнього магната» Френсіс Скотт Фіцджеральд

«Кохання останнього магната» Френсіс Скотт Фіцджеральд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1048 переглядів
1048 переглядів

Про книгу «Кохання останнього магната» Френсіса Скотта Фіцджеральда

Роман «Кохання останнього магната» – це «лебедина пісня» творчості видатного письменника, класика американської літератури Френсіса Скотта Фіцджеральда. Через передчасну смерть автора ця книга виявилася незавершеною, проте вона неодноразово лягала в основу театральних постановок та кінофільмів. З чернеток письменника вдалося побачити подальший розвиток сюжету і ймовірний фінал цієї пронизуючої історії. Вперше твір був опублікований 1941 року під назвою «Останній магнат»; таку ж назву носить і найвідоміший фільм за його мотивами.

Головний герой твору «Кохання останнього магната» Монро Стар – справжній улюбленець долі. Він є власником успішної кіностудії, дуже багатою та впливовою в кіноіндустрії людиною. Проте є і зворотний бік цієї «американської мрії» – запаморочливих успіхів та грошей, та шаленого прагнення до неї – поступова втрата моральних та ідейних переконань, свого людського обличчя, здоров’я та особистого щастя. На жаль, ніхто не застрахований від смертельних хвороб, самотності та інших життєвих трагедій – долі байдуже, який у тебе статус.

Френсіс Скотт Фіцджеральд був дуже добре обізнаний з голівудською «кухнею» – всі механізми та принципи кіноіндустрії він бачив на власні очі, підробляючи в «голівудській майстерні» в якості сценариста. Він був допущений лише до редагування чужих текстів, на жодний написаний ним сценарій режисери не звернули уваги. Все, що він отримав за свою творчу роботу – насмішки, глузування й приниження.

Прототипом головного героя книги «Кохання останнього магната» стала реальна людина – відомий кінопродюсер Ірвінг Талберг, якому присвячене щорічне вручення престижної нагороди «Оскар» за найвагоміший внесок у розвиток кіномистецтва.

Читаючи книгу, відчуваєш себе учасником зйомок та майстром з підготовки декорацій, режисером та гримером. Автору вдалося яскраво та відверто показати, як з мистецтва роблять бізнес, втискуючи його у підготовлені заздалегідь рамки. Для всіх бажаючих читати онлайн або скачати роман «Кохання останнього магната» Френсіса Скотта Фіцджеральда пропонуємо матеріали нашого сайту, які можна отримати безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Кохання останнього магната» Френсіса Скотта Фіцджеральда

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кохання останнього магната» Френсіса Скотта Фіцджеральда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *