«Кохання проти волі» Уляна Пас

«Кохання проти волі» Уляна Пас

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
226 переглядів
226 переглядів

Короткий зміст книги «Кохання проти волі» Уляни Пас (анотація)

Одна випадкова ніч не може нічого змінити. Саме так я думала, поки сама не потрапила у таку ситуацію.. Переспати з колишнім одногрупником, який ще й закоханим у мене був чотири роки тому. І наче нічого страшного, з ким не буває. Але тепер він мій бос і батько моєї майбутньої дитини.

Чим не сюжет для історії кохання? І дійсно – чудовий сюжет, але… ми ж то в реальності й почуттів у мене немає.

Як бути – не знаю, але думаю, що варто дати нам шанс.

Рома хороший чоловік, а мені треба лише трохи часу, щоб зрозуміти, що він – найкращий.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Кохання проти волі» Уляни Пас та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Кохання проти волі» Уляни Пас: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Кохання проти волі» Уляни Пас і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кохання проти волі» Уляни Пас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *