«Кохання з першого дотику» Оксана Мрійченко

«Кохання з першого дотику» Оксана Мрійченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
131 переглядів
131 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кохання з першого дотику» Оксани Мрійченко (анотація)

Вона пережила болючу історію стосунків та розставання і тепер не підпускає до себе чоловіків. Він давно забув, як це — кохати по справжньому. Але все змінилося, коли Вадим та Марина вперше доторкнулися одне до одного. Їй дуже потрібна його допомога, але вона бачить золоту обручку на безіменному пальці його правої руки. Він вважає, що не має права знову закохатися, але не може залишатися байдужим до цієї дівчини. Попереду у них суперечки, труднощі, романтичні моменти та смертельна небезпека. Чи дійсно можна по справжньому закохатися з першого дотику?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кохання з першого дотику» Оксани Мрійченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кохання з першого дотику» Оксани Мрійченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *