«Коханці юстиції» Юрій Андрухович

«Коханці юстиції» Юрій Андрухович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Коханці юстиції» Юрія Андруховича

“Коханці Юстиції” – це ціла детективна епопея, що розтягнулася у написанні на цілих двадцять сім років! Юрій Андрухович стверджує, що недарма він писав цю книгу так довго – разом с нею змінювалися його характер і світогляд, формувалася його громадська позиція. Коли молодий автор розпочинав роботу над романом, він навіть не думав, що невеличке оповідання виллється у грандіозну історичну сагу.

Збірка “Коханці Юстиції” – щось середнє між художніми творами та історичними нарисами. Ця книга містить вісім з половиною оповідань, що розкривають атмосферу Галичини XVII – XX століть. Автор пропонує читачам стати свідком страшних злочинів, які вчинялися серед української спільноти на особистому й політичному ґрунті. Сюжети всіх творів не є художньою вигадкою – письменник опрацював велику кількість історичних джерел та поклав в основу оповідань реальні факти.

Соціально-політична складова роману представлена дуже яскраво та ідейно – злочинці усіляких мастей від державних зрадників до вбивць і ґвалтівників постають перед судами різних імперій-завойовників, включаючи Польщу, Австро-Угорщину, Німеччину, Радянський Союз. Їхні злочини жахливі та іноді навіть не вкладаються у свідомість людини, проте покарання не завжди є справедливими. Починаючи читати цей дивний та психологічно важкий твір, одразу відчуваєш свою моральну перевагу над головними героями. Напружена атмосфера динамічного сюжету не відпускає до останньої сторінки роману.

“Родзинкою” книги “Коханці Юстиції” є її містичні вкраплення, поєднані з романтичними наспівами. Юрій Андрухович ніби попереджує читачів, щоб вони з обережністю ставилися до кохання, адже воно може призвести до неочікуваних наслідків.

Автор пішов на дуже ризикований крок – увічнити у художній літературі ці ганебні постаті та їхні злодіяння. Проте ця сторінка історії могла залишитися нерозкритою. Якщо ви хочете роздивитися історичні події Української держави зовсім з іншого, незвичного боку, який замовчували всі довідники та підручники, варто скачати й прочитати цей пізнавальний, захоплюючий та водночас страшний детективний роман.

Завантажити безкоштовно книгу «Коханці юстиції» Юрія Андруховича

Завантажити книгу «Коханці юстиції» у форматі:

Рекомендації

Оголений нерв
Оголений нерв Світлана Талан
Місто кісток
Місто кісток Кассандра Клер
Коли подих стає повітрям
Коли подих стає повітрям Пол Каланіті
Куди приводять мрії
Куди приводять мрії Річард Метісон

Відгуки на книгу «Коханці юстиції» Юрія Андруховича