«Коханці юстиції» Юрій Андрухович

«Коханці юстиції» Юрій Андрухович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
13634 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Коханці юстиції» Юрія Андруховича (анотація)

“Коханці Юстиції” – це ціла детективна епопея, що розтягнулася у написанні на цілих двадцять сім років! Юрій Андрухович стверджує, що недарма він писав цю книгу так довго – разом с нею змінювалися його характер і світогляд, формувалася його громадська позиція. Коли молодий автор розпочинав роботу над романом, він навіть не думав, що невеличке оповідання виллється у грандіозну історичну сагу.

Збірка “Коханці Юстиції” – щось середнє між художніми творами та історичними нарисами. Ця книга містить вісім з половиною оповідань, що розкривають атмосферу Галичини XVII – XX століть. Автор пропонує читачам стати свідком страшних злочинів, які вчинялися серед української спільноти на особистому й політичному ґрунті. Сюжети всіх творів не є художньою вигадкою – письменник опрацював велику кількість історичних джерел та поклав в основу оповідань реальні факти.

Соціально-політична складова роману представлена дуже яскраво та ідейно – злочинці усіляких мастей від державних зрадників до вбивць і ґвалтівників постають перед судами різних імперій-завойовників, включаючи Польщу, Австро-Угорщину, Німеччину, Радянський Союз. Їхні злочини жахливі та іноді навіть не вкладаються у свідомість людини, проте покарання не завжди є справедливими. Починаючи читати цей дивний та психологічно важкий твір, одразу відчуваєш свою моральну перевагу над головними героями. Напружена атмосфера динамічного сюжету не відпускає до останньої сторінки роману.

“Родзинкою” книги “Коханці Юстиції” є її містичні вкраплення, поєднані з романтичними наспівами. Юрій Андрухович ніби попереджує читачів, щоб вони з обережністю ставилися до кохання, адже воно може призвести до неочікуваних наслідків.

Автор пішов на дуже ризикований крок – увічнити у художній літературі ці ганебні постаті та їхні злодіяння. Проте ця сторінка історії могла залишитися нерозкритою. Якщо ви хочете роздивитися історичні події Української держави зовсім з іншого, незвичного боку, який замовчували всі довідники та підручники, варто скачати й прочитати цей пізнавальний, захоплюючий та водночас страшний детективний роман.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коханці юстиції» Юрія Андруховича українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Коханці юстиції» Юрія Андруховича українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коханці юстиції» Юрія Андруховича

2 відповіді до “Коханці юстиції”

  1. Люда Люда сказав:

    Досі не можу збагнути чому саме я скачала книгу “Коханці юстиції”, але скажу точно, що ні на краплю не пошкодувала. Дуже рада знайомству з автором. Цікаво було по ниточці розгадувати таємниці, рекомендую.

  2. Антоніна Антоніна сказав:

    Дуже дивна обкладинка, подумала я коли вперше побачила книгу «Коханці юстиції» на сайті. А я таке люблю, тим паче це ще й виявилась українські тема, зараз особливо підтримую авторів з України. Згодом я зрозуміла, що це ціла збірка про чоловіків-злочинців яка списана з реальних персонажів, я шокована. Мені було цікаво, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *