«Коханці юстиції» Юрій Андрухович

«Коханці юстиції» Юрій Андрухович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3826 переглядів
3826 переглядів

Про книгу «Коханці юстиції» Юрія Андруховича

“Коханці Юстиції” – це ціла детективна епопея, що розтягнулася у написанні на цілих двадцять сім років! Юрій Андрухович стверджує, що недарма він писав цю книгу так довго – разом с нею змінювалися його характер і світогляд, формувалася його громадська позиція. Коли молодий автор розпочинав роботу над романом, він навіть не думав, що невеличке оповідання виллється у грандіозну історичну сагу.

Збірка “Коханці Юстиції” – щось середнє між художніми творами та історичними нарисами. Ця книга містить вісім з половиною оповідань, що розкривають атмосферу Галичини XVII – XX століть. Автор пропонує читачам стати свідком страшних злочинів, які вчинялися серед української спільноти на особистому й політичному ґрунті. Сюжети всіх творів не є художньою вигадкою – письменник опрацював велику кількість історичних джерел та поклав в основу оповідань реальні факти.

Соціально-політична складова роману представлена дуже яскраво та ідейно – злочинці усіляких мастей від державних зрадників до вбивць і ґвалтівників постають перед судами різних імперій-завойовників, включаючи Польщу, Австро-Угорщину, Німеччину, Радянський Союз. Їхні злочини жахливі та іноді навіть не вкладаються у свідомість людини, проте покарання не завжди є справедливими. Починаючи читати цей дивний та психологічно важкий твір, одразу відчуваєш свою моральну перевагу над головними героями. Напружена атмосфера динамічного сюжету не відпускає до останньої сторінки роману.

“Родзинкою” книги “Коханці Юстиції” є її містичні вкраплення, поєднані з романтичними наспівами. Юрій Андрухович ніби попереджує читачів, щоб вони з обережністю ставилися до кохання, адже воно може призвести до неочікуваних наслідків.

Автор пішов на дуже ризикований крок – увічнити у художній літературі ці ганебні постаті та їхні злодіяння. Проте ця сторінка історії могла залишитися нерозкритою. Якщо ви хочете роздивитися історичні події Української держави зовсім з іншого, незвичного боку, який замовчували всі довідники та підручники, варто скачати й прочитати цей пізнавальний, захоплюючий та водночас страшний детективний роман.

Скачати безкоштово книгу «Коханці юстиції» Юрія Андруховича

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коханці юстиції» Юрія Андруховича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *