«Коханий нелюб, або Прокляття королівських боґлів» Лариса Бондарчук

«Коханий нелюб, або Прокляття королівських боґлів» Лариса Бондарчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
165 переглядів
165 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Коханий нелюб, або Прокляття королівських боґлів» Лариси Бондарчук (анотація)

Тяжкі часи настали не лише в королівстві Кауда, але й у родині королівських боґлів. Ванда намагається зняти страшне й смертельне прокляття з королівських боґлів, але сама потрапляє в халепу, з якої немає виходу. Лише магія справжнього кохання може допомогти у випробуваннях долі.
Та чи варто боротися далі, якщо знаєш, що коханий зрадив з іншою, друзі брешуть просто в очі, а рідна мамця продає тебе у рабство?

ДРУГА КНИГА про кохання й пригоди короля боґлів Сайлена та Ванди.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коханий нелюб, або Прокляття королівських боґлів» Лариси Бондарчук українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коханий нелюб, або Прокляття королівських боґлів» Лариси Бондарчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *