«Коко Шанель» Марія Сердюк

«Коко Шанель» Марія Сердюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Коко Шанель» Марії Сердюк

Книга «Коко Шанель» створена в рамках унікального міжавторського проекту «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей». Це третя книга даного циклу, в якому зібрано захоплюючі історії про життя й творчу діяльність легендарних особистостей, які збагатили наш світ своїми надзвичайними відкриттями або талантами. Їхня успішність – результат щоденної кропіткої праці – це і є найголовнішим стимулом для підростаючого покоління, для якого в першу чергу і створено цю мотивуючу серію.

Коко Шанель – відома на весь світ французька кутюр’є, яка створила новий еталон класичної моди. Її життєвий шлях, починаючи з дитинства, був дуже складним – вона виховувалася сторонніми людьми й ніколи не знала батьківської ласки. Згодом ця успішна жінка, незважаючи на тисячі прихильників, багатство і розкіш, скаже, що найголовніше – це сімейний затишок і любов найрідніших людей. Важке дитинство по-особливому вплине на її світоглядні ідеї та життєві принципи.

Цю талановиту та сильну духом жінку спіткала нелегка доля – їй довелося відстоювати свої нововведення у світі моди в нелегкий час. Вона пережила дві війни, і ці жахливі трагедії переривали її творчу діяльність. «Коко Шанель» – не лише багата на подробиці біографія видатної жінки, яка потрапила в сотню найвпливовіших людей XX століття, а й зворушлива та надихаюча історія поразок і перемог, написана емоційною та виразною мовою в доступній манері навіть для молодших школярів.

Рекомендуємо читати онлайн цей пізнавальний твір усім, хто хоче ближче познайомитися з цією легендарною людиною, яка започаткувала модні тенденції в одязі, якими ми керуємося і сьогодні. Кожний розділ повісті Марія Сердюк завершила блоком з кількох запитань, який допоможе вам і вашим дітям перевірити якість засвоєння інформації.

Дана книга є яскравим прикладом того, як скромна дівчина з бідної родини добилася шалених висот лише власними силами та вірою у свій успіх, не порушуючи закони моралі та допомагаючи тим, хто цього потребував. Радимо скачати «Коко Шанель» Марії Сердюк на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Коко Шанель» Марії Сердюк

Завантажити книгу «Коко Шанель» у форматі:

Рекомендації

Мацюсеві пригоди
Мацюсеві пригоди Януш Корчак
Богдан Ступка
Богдан Ступка Михайло Павлович Загребельний
Полліанна дорослішає
Полліанна дорослішає Елінор Портер
Світован
Світован Мирослав Дочинець

Відгуки на книгу «Коко Шанель» Марії Сердюк

Комментарии для сайта Cackle