«Коко Шанель» Марія Сердюк

«Коко Шанель» Марія Сердюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1483 переглядів
1483 переглядів

Про книгу «Коко Шанель» Марії Сердюк

Книга «Коко Шанель» створена в рамках унікального міжавторського проекту «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей». Це третя книга даного циклу, в якому зібрано захоплюючі історії про життя й творчу діяльність легендарних особистостей, які збагатили наш світ своїми надзвичайними відкриттями або талантами. Їхня успішність – результат щоденної кропіткої праці – це і є найголовнішим стимулом для підростаючого покоління, для якого в першу чергу і створено цю мотивуючу серію.

Коко Шанель – відома на весь світ французька кутюр’є, яка створила новий еталон класичної моди. Її життєвий шлях, починаючи з дитинства, був дуже складним – вона виховувалася сторонніми людьми й ніколи не знала батьківської ласки. Згодом ця успішна жінка, незважаючи на тисячі прихильників, багатство і розкіш, скаже, що найголовніше – це сімейний затишок і любов найрідніших людей. Важке дитинство по-особливому вплине на її світоглядні ідеї та життєві принципи.

Цю талановиту та сильну духом жінку спіткала нелегка доля – їй довелося відстоювати свої нововведення у світі моди в нелегкий час. Вона пережила дві війни, і ці жахливі трагедії переривали її творчу діяльність. «Коко Шанель» – не лише багата на подробиці біографія видатної жінки, яка потрапила в сотню найвпливовіших людей XX століття, а й зворушлива та надихаюча історія поразок і перемог, написана емоційною та виразною мовою в доступній манері навіть для молодших школярів.

Рекомендуємо читати онлайн цей пізнавальний твір усім, хто хоче ближче познайомитися з цією легендарною людиною, яка започаткувала модні тенденції в одязі, якими ми керуємося і сьогодні. Кожний розділ повісті Марія Сердюк завершила блоком з кількох запитань, який допоможе вам і вашим дітям перевірити якість засвоєння інформації.

Дана книга є яскравим прикладом того, як скромна дівчина з бідної родини добилася шалених висот лише власними силами та вірою у свій успіх, не порушуючи закони моралі та допомагаючи тим, хто цього потребував. Радимо скачати «Коко Шанель» Марії Сердюк на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Коко Шанель» Марії Сердюк

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коко Шанель» Марії Сердюк

Одна відповідь до “Коко Шанель”

  1. Леся Леся сказав:

    Дуже класна обложка книги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *