«Коко Шанель» Марія Сердюк

«Коко Шанель» Марія Сердюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2675 переглядів
2675 переглядів

Короткий зміст книги «Коко Шанель» Марії Сердюк (анотація)

Книга «Коко Шанель» створена в рамках унікального міжавторського проекту «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей». Це третя книга даного циклу, в якому зібрано захоплюючі історії про життя й творчу діяльність легендарних особистостей, які збагатили наш світ своїми надзвичайними відкриттями або талантами. Їхня успішність – результат щоденної кропіткої праці – це і є найголовнішим стимулом для підростаючого покоління, для якого в першу чергу і створено цю мотивуючу серію.

Коко Шанель – відома на весь світ французька кутюр’є, яка створила новий еталон класичної моди. Її життєвий шлях, починаючи з дитинства, був дуже складним – вона виховувалася сторонніми людьми й ніколи не знала батьківської ласки. Згодом ця успішна жінка, незважаючи на тисячі прихильників, багатство і розкіш, скаже, що найголовніше – це сімейний затишок і любов найрідніших людей. Важке дитинство по-особливому вплине на її світоглядні ідеї та життєві принципи.

Цю талановиту та сильну духом жінку спіткала нелегка доля – їй довелося відстоювати свої нововведення у світі моди в нелегкий час. Вона пережила дві війни, і ці жахливі трагедії переривали її творчу діяльність. «Коко Шанель» – не лише багата на подробиці біографія видатної жінки, яка потрапила в сотню найвпливовіших людей XX століття, а й зворушлива та надихаюча історія поразок і перемог, написана емоційною та виразною мовою в доступній манері навіть для молодших школярів.

Рекомендуємо читати онлайн цей пізнавальний твір усім, хто хоче ближче познайомитися з цією легендарною людиною, яка започаткувала модні тенденції в одязі, якими ми керуємося і сьогодні. Кожний розділ повісті Марія Сердюк завершила блоком з кількох запитань, який допоможе вам і вашим дітям перевірити якість засвоєння інформації.

Дана книга є яскравим прикладом того, як скромна дівчина з бідної родини добилася шалених висот лише власними силами та вірою у свій успіх, не порушуючи закони моралі та допомагаючи тим, хто цього потребував. Радимо скачати «Коко Шанель» Марії Сердюк на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коко Шанель» Марії Сердюк українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Коко Шанель» Марії Сердюк українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коко Шанель» Марії Сердюк

Одна відповідь до “Коко Шанель”

  1. Леся Леся сказав:

    Дуже класна обложка книги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *