«Коліївщина. Великі ілюзії» Тетьяна Таірова-Яковлева

«Коліївщина. Великі ілюзії» Тетьяна Таірова-Яковлева

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1031 переглядів
1031 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Коліївщина. Великі ілюзії» Тетьяни Таіровой-Яковлевої (анотація)

У книжці на основі широкого архівного матеріалу із зібрань Росії (Санкт-Петербург, Москва) та України (Київ) зроблено спробу переосмислити події, які відбувалися на Правобережній Україні в середині 18 століття і зрештою спричинилися до Коліївщини (повстання гайдамаків у 1768 році),спровокували російсько-турецьку війну, поділ Речі Посполитої та переділ політичної карти Європи.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коліївщина. Великі ілюзії» Тетьяни Таіровой-Яковлевої українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коліївщина. Великі ілюзії» Тетьяни Таіровой-Яковлевої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *