«Колонії, вілли» Микола Хвильовий

«Колонії, вілли» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
577 переглядів
577 переглядів

Про книгу «Колонії, вілли» Миколи Хвильового

Микола Хвильовий – автор, котрий одним з перших серед українських класиків почав відкрито закликати населення до боротьби за власну незалежність. Клич в тому чи іншому контексті ми знаходимо в кожному його творі. Автор не боявся революції і можливого покарання, адже лише повстання могло змінити майбутнє українського народу.

На нашому порталі ви зможете читати онлайн книгу «Колонії, вілли» Миколи Хвильового українською мовою – одне за найвідвертіших та найсміливіших видань класика. Новела, написана в стилі гротескної сатири, розповідає про таємниці та життя обраних – представників влади та знаті, які народились улюбленцями долі та отримали безтурботне майбутнє завдяки своєму статусу та високому положенні в суспільстві.

Розбещені нащадки багатих сімей не мали найменшого поняття про те, як живеться простому народу. Вони були відгороджені від нього невидимою стіною, котру десятиліттями старанно будували верхівки влади. Для них жителі маленьких сіл та містечок були лише прислугою, робочою силою, що годувала та поїла їх.

Що передувало такому розмежуванню в українському населенні? Чому одні ледве зводили кінці з кінцями, в той час як інші впивалися безмежною владою та багатством? Відповіді ви знайдете, якщо вирішите скачати книгу «Колонії, вілли» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Колонії, вілли» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Колонії, вілли» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *