«Коли говорять гармати… Антологія української воєнної прози ХХ століття» Микола Хвильовий, Юрій Яновський, Григір Тютюнник, Валер'ян Підмогильний, Іван Сенченко, Григорій Косинка

«Коли говорять гармати… Антологія української воєнної прози ХХ століття» Микола Хвильовий, Юрій Яновський, Григір Тютюнник, Валер'ян Підмогильний, Іван Сенченко, Григорій Косинка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
330 переглядів
330 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Коли говорять гармати… Антологія української воєнної прози ХХ століття» Миколи Хвильового, Юрія Яновського, Григора Тютюнника, Валер'яна Підмогильного, Івана Сенченка, Григорія Косинки (анотація)

Війна — це завжди боротьба — за себе і з собою. Це душевні метання і звіряче прагнення вижити попри будь-що. І навіть за таких умов люди намагаються зберегти духовність і культуру. Прикладом цього є тексти антології «Коли говорять гармати…», створені під час і після непростих часів визвольної боротьби.

До антології увійшли тексти на довколавоєнну тематику Г. Косинки, Л. Первомайського, В. Підмогильного, І. Сенченка, О. Слісаренка, Г. Тютюнника, М. Хвильового, Ю. Яновського. У них висвітлено атмосферу громадянської братовбивчої війни, червоного терору, навали гітлерівських нацистів і наслідки фашистської політики для всієї Європи, а також поневіряння дітей війни, відірваних від коріння й батьківської землі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коли говорять гармати… Антологія української воєнної прози ХХ століття» Миколи Хвильового, Юрія Яновського, Григора Тютюнника, Валер'яна Підмогильного, Івана Сенченка, Григорія Косинки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли говорять гармати… Антологія української воєнної прози ХХ століття» Миколи Хвильового, Юрія Яновського, Григора Тютюнника, Валер'яна Підмогильного, Івана Сенченка, Григорія Косинки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *