«Коли настане день» Богдан Рута

«Коли настане день» Богдан Рута

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Коли настане день» Богдана Рути

Богдан Рута – сучасний український письменник, який вражає читачів своїм неймовірним оспівуванням природи Закарпаття, вишуканими міфологічними нотками і, звичайно, напруженими й заплутаними сюжетами з присмаком детективу. Такою ж є його книга «Коли настане день» – хвилююча історія про поєднання минулого й сучасного, про пошук правди та розкриття магії чаклунства. Проблема боротьби добра і зла тут розглядається в незвичайному форматі – в протистоянні світлого і темного чаклунства. І результат цієї запеклої боротьби – врятоване або знищене людство…

Сюжет книги закручується навколо таємничої таблички з давньоєгипетської книги Тота, яку знаходить головна героїня Соломія. Ця дівчина – не просто археолог, а й спадкова відьма, тому вона володіє певними чаклунськими здібностями та є провидицею.

Соломія розуміє: необхідно терміново знищити цю табличку в магічному озері, інакше вона скоїть страшне прокляття: закриє темрявою весь світ. Але в цьому обряді є важлива деталь – той, хто втопить це таємне послання, загине разом з ним. Чи наважиться Соломія, її однодумець і товариш мольфар Гордій і характерник Олекса на такий героїчний і жертовний вчинок?

Роман «Коли настане день» зачіпає багато гострих проблем, пов’язаних з вічними моральними дилемами, з правильним розподілом рівноваги між особистим і суспільним. На Соломію та її команду полюють темні чаклунські сили, і перевага у знаннях, чисельності та майстерності на їхньому боці. Але мало хто знає й інші цікаві можливості загадкової золотої таблички. Вона ще розкриє свою справжню чарівну сутність, коли вороги нарешті зустрінуться…

Книга заворожує мелодійністю й красою мови, великою кількістю стародавніх легенд і оповідок, що дає змогу з головою зануритися в закарпатський колорит та відчути його душу. Рекомендуємо скачати «Коли настане день» Богдана Рути усім прихильникам атмосферного фольклорного фентезі. Ця захоплююча історія чекає на вас в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі можуть читати онлайн цей роман безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Київські бомби
Київські бомби Андрій Анатолійович Кокотюха
Чорний ліс
Чорний ліс Андрій Анатолійович Кокотюха
Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року
Справа отамана Зеленого.... Андрій Анатолійович Кокотюха
Автомобіль із Пекарської
Автомобіль із Пекарської Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Коли настане день» Богдана Рути

Комментарии для сайта Cackle