«Коли настане день» Богдан Рута

«Коли настане день» Богдан Рута

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
199 переглядів
199 переглядів

Про книгу «Коли настане день» Богдана Рути

Богдан Рута – сучасний український письменник, який вражає читачів своїм неймовірним оспівуванням природи Закарпаття, вишуканими міфологічними нотками і, звичайно, напруженими й заплутаними сюжетами з присмаком детективу. Такою ж є його книга «Коли настане день» – хвилююча історія про поєднання минулого й сучасного, про пошук правди та розкриття магії чаклунства. Проблема боротьби добра і зла тут розглядається в незвичайному форматі – в протистоянні світлого і темного чаклунства. І результат цієї запеклої боротьби – врятоване або знищене людство…

Сюжет книги закручується навколо таємничої таблички з давньоєгипетської книги Тота, яку знаходить головна героїня Соломія. Ця дівчина – не просто археолог, а й спадкова відьма, тому вона володіє певними чаклунськими здібностями та є провидицею.

Соломія розуміє: необхідно терміново знищити цю табличку в магічному озері, інакше вона скоїть страшне прокляття: закриє темрявою весь світ. Але в цьому обряді є важлива деталь – той, хто втопить це таємне послання, загине разом з ним. Чи наважиться Соломія, її однодумець і товариш мольфар Гордій і характерник Олекса на такий героїчний і жертовний вчинок?

Роман «Коли настане день» зачіпає багато гострих проблем, пов’язаних з вічними моральними дилемами, з правильним розподілом рівноваги між особистим і суспільним. На Соломію та її команду полюють темні чаклунські сили, і перевага у знаннях, чисельності та майстерності на їхньому боці. Але мало хто знає й інші цікаві можливості загадкової золотої таблички. Вона ще розкриє свою справжню чарівну сутність, коли вороги нарешті зустрінуться…

Книга заворожує мелодійністю й красою мови, великою кількістю стародавніх легенд і оповідок, що дає змогу з головою зануритися в закарпатський колорит та відчути його душу. Рекомендуємо скачати «Коли настане день» Богдана Рути усім прихильникам атмосферного фольклорного фентезі. Ця захоплююча історія чекає на вас в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі можуть читати онлайн цей роман безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли настане день» Богдана Рути

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *