«Коли Ніцше плакав» Ірвін Ялом

«Коли Ніцше плакав» Ірвін Ялом

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14843 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Коли Ніцше плакав» Ірвіна Ялома (анотація)

Книга «Коли Ніцше плакав» вважається одним із кращих творів Ірвіна Ялома. Автор розповідає нам про альтернативну історію психотерапії, де троє героїв є реальними авторами своїх вчень.

Кожен читач зможе дізнатися цікаві факти з біографії цих видатних психотерапевтів, а також заглибитись в історію та суть психіатрії. Автор вдало побудував вигадану історію навколо реального життя вчених. Не дивно, що при зустрічі цих особистостей в якийсь момент вже неможливо визначити хто з них пацієнт, а хто доктор, що реально, а що ж вигадка.

У книзі стільки цікавих думок, що її хочеться розібрати на цитати. Роман зачіпає вічні теми, про які можна міркувати постійно: дружба та любов, життя та смерть, влада та зрада, відчай та самотність.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Коли Ніцше плакав» Ірвіна Ялома українською мовою, то зможете відчути себе на консультації у професійного психолога. Вам відкриється розуміння суті багатьох речей, які в минулому були для вас загадкою. Читач зможе зануритись у мандрівку в глиб себе та пізнати свою суть.

Скачати книгу «Коли Ніцше плакав» Ірвіна Ялома безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви можете, використавши наш літературний сайт.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коли Ніцше плакав» Ірвіна Ялома українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Коли Ніцше плакав» Ірвіна Ялома українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли Ніцше плакав» Ірвіна Ялома

3 відповіді до “Коли Ніцше плакав”

  1. Варя Варя сказав:

    Коли Ніцше плакав це шось дуже дивне але прикольне, я ніби побувала на сеансі психолога але навпаки, не я його лікувала а він мене. Хоч ця історія і вигадка але мені сподобалась, рекомендую.

  2. Маргарита Маргарита сказав:

    Книгу «Коли Ніцше плакав» порадила мені моя одногрупниця, ми разом вчились на курсі психології. Ніколи раніше не задумувалась, наскільки важливий зв’язок між пацієнтом та лікарем. Ця праця відкрила для мене безліч нової та корисної інформації. Рекомендую!

  3. Каріна Каріна сказав:

    Гарна книга👍🏼

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *