«Коли Ніцше плакав» Ірвін Ялом

«Коли Ніцше плакав» Ірвін Ялом

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1378 переглядів
1378 переглядів

Про книгу «Коли Ніцше плакав» Ірвіна Ялома

Книга «Коли Ніцше плакав» вважається одним із кращих творів Ірвіна Ялома. Автор розповідає нам про альтернативну історію психотерапії, де троє героїв є реальними авторами своїх вчень.

Кожен читач зможе дізнатися цікаві факти з біографії цих видатних психотерапевтів, а також заглибитись в історію та суть психіатрії. Автор вдало побудував вигадану історію навколо реального життя вчених. Не дивно, що при зустрічі цих особистостей в якийсь момент вже неможливо визначити хто з них пацієнт, а хто доктор, що реально, а що ж вигадка.

У книзі стільки цікавих думок, що її хочеться розібрати на цитати. Роман зачіпає вічні теми, про які можна міркувати постійно: дружба та любов, життя та смерть, влада та зрада, відчай та самотність.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Коли Ніцше плакав» Ірвіна Ялома українською мовою, то зможете відчути себе на консультації у професійного психолога. Вам відкриється розуміння суті багатьох речей, які в минулому були для вас загадкою. Читач зможе зануритись у мандрівку в глиб себе та пізнати свою суть.

Скачати книгу «Коли Ніцше плакав» Ірвіна Ялома безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви можете, використавши наш літературний сайт.

Завантажити безкоштовно книгу «Коли Ніцше плакав» Ірвіна Ялома

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли Ніцше плакав» Ірвіна Ялома

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *