«Коли плачуть цвіркуни» Чарльз Мартін

«Коли плачуть цвіркуни» Чарльз Мартін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1561 переглядів
1561 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Коли плачуть цвіркуни» Чарльза Мартіна (анотація)

Якщо ви хочете зануритися в емоції та переживання, забувши про власні клопоти, прожити життя з літературними персонажами, відчуваючи їх поруч із собою, рекомендуємо читати онлайн хвилюючу історію від майстра драматичних сюжетів Чарльза Мартіна. Його книга «Коли плачуть цвіркуни» – пронизлива мелодрама про надію та розчарування, любов і внутрішню красу, жорстокість і милосердя, життя і смерть.

Червоною ниткою крізь всю сюжетну лінію роману проходить нестерпний душевний біль, в якому розчиняєшся разом з головними героями. Подібні твори змушують замислитися над життєвими цінностями та бути більш уважними до своїх рідних і близьких.

Головний герой книги Різ – успішний кардіохірург, на рахунку якого багато врятованих життів. Проте, незважаючи на свій професіоналізм і досвід, чоловік не зміг врятувати свою дружину Емму. Після її смерті Різ розчарувався в собі та своїй професії та розпочав нове самотнє життя, оселившись на березі мальовничого озера. Він заробляв ремонтом човнів і намагався забути своє минуле. Проте одного дня все змінилося – у місті Різ зустрів семирічну дівчинку, яка продавала на площі лимонад. В Енні було хворе серце, і кожну зароблену копійчину вона відкладала на операцію.

Історія сміливої та впертої дівчинки вразила Різа, і він вирішив врятувати Енні. Чи зможе він подарувати Енні нове серце, а разом з ним – життя? Безліч перешкод, які випадають на долю головних героїв, змушують затамувати подих та очікувати на щасливий фінал. Чим завершиться ця пронизлива історія, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Коли плачуть цвіркуни» Чарльза Мартіна.

Ця книга не лише вражає життєвістю, драматизмом і психологізмом, а й є дуже пізнавальною. Чарльз Мартін збагатив роман цікавими фактами з медицини, зокрема про роботу серця, а також деякими відомостями з суднобудування. Проте, незважаючи на це, твір читається дуже легко й захопливо завдяки емоційності та атмосферності, великій кількості діалогів та спогадів, а також динамічним сюжетним поворотам. Усі бажаючі знайдуть роман «Коли плачуть цвіркуни» на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коли плачуть цвіркуни» Чарльза Мартіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли плачуть цвіркуни» Чарльза Мартіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *