«Коли подих стає повітрям» Пол Каланіті

«Коли подих стає повітрям» Пол Каланіті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3573 переглядів
3573 переглядів

Про книгу «Коли подих стає повітрям» Пола Каланіті

Книга “Коли подих стає повітрям” – єдина праця талановитого лікаря-нейрохірурга Пола Каланіті, яку можна назвати його життєвою сповіддю. Більше десяти років він удосконалював свою професійну майстерність, і йому залишилося півтора року, щоб стати професором. Він здійснював успішні операції та отримував безліч блискучих пропозицій, завдяки яким його кар’єра могла стрімко піти вгору.

Все обірвалося в одну мить – у тридцять шість років чоловік почув свій діагноз: рак легенів четвертої стадії, що не піддається лікуванню. Хвороба, від якої Пол Каланіті рятував своїх пацієнтів, тепер прийшла за ним. Він розумів, що в нього обмаль часу, проте не опустив руки.

За два роки, які він прожив зі страшним діагнозом, він встиг багато чого зробити: стати професором, продовжуючи оперувати, дати життя доньці та написати книгу “Коли подих стає повітрям”, що була видана вже після смерті її автора. Це був найбільш насичений період його життя, який він описав у своїх мемуарах.

Ця книга є автобіографією Пола Каланіті – автобіографією, яку він не встиг закінчити. Останні десять сторінок дописала його дружина Люсі. Закінчивши читати цю працю, розумієш – тим, хто залишається наодинці зі своїм болем та самотністю після смерті близької людини, набагато важче ніж тим, хто вмирає.

Пол Каланіті вражає своїм сильним характером та цілеспрямованістю. Почувши свій діагноз, він не тільки не опустив руки, а й вирішив допомогти тим, хто знаходиться в такому ж стані.

На сторінках книги “Коли подих стає повітрям” він дає цінні поради, як не загнати себе в депресію, як шукати сенс короткого життя, як підтримувати свою родину. Автор відкриває свою душу перед читачами, описуючи свій емоційний досвід, який він отримав за двадцять два місяці інтенсивної боротьби з хворобою, ділячись своїми надіями та стараннями. Особливо вражає те, що він встиг здійснити свою мрію – стати письменником.

Книгу “Коли подих стає повітрям” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або прочитати онлайн для того, щоб навчитися цінувати життя та все, що воно дає, щоб бути більш уважними до своїх близьких людей. Такі мемуари роблять нас сильнішими й витривалішими, відкривають очі на справжні цінності.

Цитати з книги «Коли подих стає повітрям» Пола Каланіті

За несколько недель до его смерти, когда мы лежали рядом в нашей постели, я спросила его: "Тебе не тяжело дышать, когда я вот так кладу голову тебе на грудь?" На это он ответил: "Только так я и могу дышать".

Большинство людей выбирают профессию по трём критериям: зарплата, условия работы, продолжительность рабочего дня. Но помните, что, ставя этим критерии на первый план, вы выбираете работу, а не призвание.

Смерть – событие однократное, а вот жизнь со смертельной болезнью – это целый процесс.

Когда в больницу поступает пациент со смертельным мозговым кровотечением, разговор с нейрохирургом оказывает ключевое влияние на восприятие родственниками смерти близкого им человека. Они могут мирно отпустить его («Возможно, пришло его время!») или до конца дней своих испытывать неутихающую боль («Эти врачи не слушали! Они даже не пытались спасти его!»). Когда скальпель бесполезен, слова становятся единственным инструментом хирурга.

Скачати безкоштово книгу «Коли подих стає повітрям» Пола Каланіті

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли подих стає повітрям» Пола Каланіті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *