«Коли подих стає повітрям» Пол Каланіті

«Коли подих стає повітрям» Пол Каланіті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
11833 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Коли подих стає повітрям» Пола Каланіті (анотація)

Книга “Коли подих стає повітрям” – єдина праця талановитого лікаря-нейрохірурга Пола Каланіті, яку можна назвати його життєвою сповіддю. Більше десяти років він удосконалював свою професійну майстерність, і йому залишилося півтора року, щоб стати професором. Він здійснював успішні операції та отримував безліч блискучих пропозицій, завдяки яким його кар’єра могла стрімко піти вгору.

Все обірвалося в одну мить – у тридцять шість років чоловік почув свій діагноз: рак легенів четвертої стадії, що не піддається лікуванню. Хвороба, від якої Пол Каланіті рятував своїх пацієнтів, тепер прийшла за ним. Він розумів, що в нього обмаль часу, проте не опустив руки.

За два роки, які він прожив зі страшним діагнозом, він встиг багато чого зробити: стати професором, продовжуючи оперувати, дати життя доньці та написати книгу “Коли подих стає повітрям”, що була видана вже після смерті її автора. Це був найбільш насичений період його життя, який він описав у своїх мемуарах.

Ця книга є автобіографією Пола Каланіті – автобіографією, яку він не встиг закінчити. Останні десять сторінок дописала його дружина Люсі. Закінчивши читати цю працю, розумієш – тим, хто залишається наодинці зі своїм болем та самотністю після смерті близької людини, набагато важче ніж тим, хто вмирає.

Пол Каланіті вражає своїм сильним характером та цілеспрямованістю. Почувши свій діагноз, він не тільки не опустив руки, а й вирішив допомогти тим, хто знаходиться в такому ж стані.

На сторінках книги “Коли подих стає повітрям” він дає цінні поради, як не загнати себе в депресію, як шукати сенс короткого життя, як підтримувати свою родину. Автор відкриває свою душу перед читачами, описуючи свій емоційний досвід, який він отримав за двадцять два місяці інтенсивної боротьби з хворобою, ділячись своїми надіями та стараннями. Особливо вражає те, що він встиг здійснити свою мрію – стати письменником.

Книгу “Коли подих стає повітрям” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або прочитати онлайн для того, щоб навчитися цінувати життя та все, що воно дає, щоб бути більш уважними до своїх близьких людей. Такі мемуари роблять нас сильнішими й витривалішими, відкривають очі на справжні цінності.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коли подих стає повітрям» Пола Каланіті українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Коли подих стає повітрям» Пола Каланіті

За несколько недель до его смерти, когда мы лежали рядом в нашей постели, я спросила его: "Тебе не тяжело дышать, когда я вот так кладу голову тебе на грудь?" На это он ответил: "Только так я и могу дышать".

– Извините, сэр, но здесь лежать запрещено.

– Простите, – сказал я, выдыхая слова, – но у меня очень, очень сильно болит спина.

– Вам все равно нельзя здесь лежать.

Извините, но я умираю от рака.

Большинство людей выбирают профессию по трём критериям: зарплата, условия работы, продолжительность рабочего дня. Но помните, что, ставя этим критерии на первый план, вы выбираете работу, а не призвание.

Смерть – событие однократное, а вот жизнь со смертельной болезнью – это целый процесс.

Скачати безкоштово книгу «Коли подих стає повітрям» Пола Каланіті українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли подих стає повітрям» Пола Каланіті

Одна відповідь до “Коли подих стає повітрям”

  1. Яна Яна сказав:

    Про книжку “Коли подих стає повітрям” я дізналась від препода на парі, він з таким захватом про неї розповідав, що я просто не могла пройти мимо. Вона справді неймовірна, точно буду її рекомендувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *