«Коли полум’я було мертвим» Ксенія Томашева

«Коли полум’я було мертвим» Ксенія Томашева

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
181 переглядів
181 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Коли полум’я було мертвим» Ксенії Томашевої (анотація)

Світ Великого Вулкана зовсім не схожий на на наш, але то лише на перший погляд. Його мешканці також пройшли через війни й голодомори, прагнули миру, але натомість отримали ще одну війну. І мирні, величні дирижаблі знову несуть смертоносні бомби в своїх черевах, а сім’ї зазнають болі втрат.

Але справжній ворог виявився підступнішим, ніж здавалося на початку. Як сталося, шо вогняні коти не помітили початок кінця світу? Як сталося, що вони допустили, аби світ, де були сім’я, мета, пристрасть, свобода, загинув? Ба більше – вони навіть власноруч прискорювали шлях до цієї загибелі, аж допоки не стало запізно, і вони не втратили те, що робило їх насправді живими. Тепер лишається вмирати, повертаючись знову і знову, але ніколи не вмерти остаточно – бо немає більше смерті.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коли полум’я було мертвим» Ксенії Томашевої українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли полум’я було мертвим» Ксенії Томашевої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *