«Коли прокидається сила» Роман Росіцький

«Коли прокидається сила» Роман Росіцький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1132 переглядів
1132 переглядів

Про книгу «Коли прокидається сила» Романа Росіцького

Роман-казка “Коли прокидається сила” – гостросюжетне героїчне фентезі про пригоди юної дівчини у жорстокому світі, сповненому магії та містики, підступності та лицемірства. Роман Росіцький переносить читача у фантастичне Середньовіччя, де чаклунство вважається першою наукою, а без меча неможливо безпечно пройтися вулицею.

Починаючи читати книгу, знайомишся з головною героїнею – юною та наївною Беренікою, до якої вночі завітав дивний привид з неочікуваним “подарунком” – він залишив на підлозі записку і безшумно зник. Більше здивувавшись, аніж злякавшись такого гостя, дівчина відправилася до дядька Гонафо, який знав багато мов – записка була зовсім незрозумілою для Береніки.

Виявилося, що дівчині призначав зустріч дехто Ідріге – загадковий незнайомець, який обіцяв прийти через півтора місяця. До чого треба готуватися дівчині? Перш за все, навчитися майстерно володіти мечем, бо у цьому запрошенні криється значна доля небезпеки. Якби знала головна героїня, до яких потрясінь і змін призведе цей клаптик паперу з кількома іноземними словами…

Книга “Коли прокидається сила” – це справжня антологія магії, змалювання її природи, витоків і розвитку на прикладі звичайної, на перший погляд, двадцятирічної дівчини. Здібності до чаклунства Береніка успадкувала від своїх предків, і зараз прийшов час розвинути в собі магічну силу, щоб протистояти нечисті.

Проте буває так, що зло виявляється спокусливим красенем з лагідною посмішкою та глибокими очима, і тоді вже не в меча треба шукати порятунку, а оберігати своє серце від влучних стріл Амура.

На прикладі пригод Береніки Роман Росіцький розкриває головний закон нашого життя – щоб побачити свою силу, переможи себе. Тільки робота над собою здатна творити дива та відкривати надзвичайні грані можливостей.

Якщо ви хочете побачити, як головна героїня пробивала собі шлях істини у цьому ворожому світі, радимо скачати книгу “Коли прокидається сила”. Цікаві сюжетні ходи та неочікувані зізнання персонажів, захльостуючі емоції та протистояння різних цінностей у буремному вирі життя – це все читач знайде на сторінках цього захоплюючого твору.

Скачати безкоштово книгу «Коли прокидається сила» Романа Росіцького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли прокидається сила» Романа Росіцького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *