«Коли прокидається сила» Роман Росіцький

«Коли прокидається сила» Роман Росіцький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Коли прокидається сила» Романа Росіцького

Роман-казка “Коли прокидається сила” – гостросюжетне героїчне фентезі про пригоди юної дівчини у жорстокому світі, сповненому магії та містики, підступності та лицемірства. Роман Росіцький переносить читача у фантастичне Середньовіччя, де чаклунство вважається першою наукою, а без меча неможливо безпечно пройтися вулицею.

Починаючи читати книгу, знайомишся з головною героїнею – юною та наївною Беренікою, до якої вночі завітав дивний привид з неочікуваним “подарунком” – він залишив на підлозі записку і безшумно зник. Більше здивувавшись, аніж злякавшись такого гостя, дівчина відправилася до дядька Гонафо, який знав багато мов – записка була зовсім незрозумілою для Береніки.

Виявилося, що дівчині призначав зустріч дехто Ідріге – загадковий незнайомець, який обіцяв прийти через півтора місяця. До чого треба готуватися дівчині? Перш за все, навчитися майстерно володіти мечем, бо у цьому запрошенні криється значна доля небезпеки. Якби знала головна героїня, до яких потрясінь і змін призведе цей клаптик паперу з кількома іноземними словами…

Книга “Коли прокидається сила” – це справжня антологія магії, змалювання її природи, витоків і розвитку на прикладі звичайної, на перший погляд, двадцятирічної дівчини. Здібності до чаклунства Береніка успадкувала від своїх предків, і зараз прийшов час розвинути в собі магічну силу, щоб протистояти нечисті.

Проте буває так, що зло виявляється спокусливим красенем з лагідною посмішкою та глибокими очима, і тоді вже не в меча треба шукати порятунку, а оберігати своє серце від влучних стріл Амура.

На прикладі пригод Береніки Роман Росіцький розкриває головний закон нашого життя – щоб побачити свою силу, переможи себе. Тільки робота над собою здатна творити дива та відкривати надзвичайні грані можливостей.

Якщо ви хочете побачити, як головна героїня пробивала собі шлях істини у цьому ворожому світі, радимо скачати книгу “Коли прокидається сила”. Цікаві сюжетні ходи та неочікувані зізнання персонажів, захльостуючі емоції та протистояння різних цінностей у буремному вирі життя – це все читач знайде на сторінках цього захоплюючого твору.

Завантажити безкоштовно книгу «Коли прокидається сила» Романа Росіцького

Завантажити книгу «Коли прокидається сила» у форматі:

Рекомендації

Переможець завжди самотнiй
Переможець завжди самотнiй Пауло Коельйо
Шпигунка
Шпигунка Пауло Коельйо
Коханці юстиції
Коханці юстиції Юрій Андрухович
Шопенгауер як ліки
Шопенгауер як ліки Ірвін Ялом

Відгуки на книгу «Коли прокидається сила» Романа Росіцького

Комментарии для сайта Cackle