«Коли прокинешся» Ольга Деркачова

«Коли прокинешся» Ольга Деркачова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
766 переглядів
766 переглядів

Про книгу «Коли прокинешся» Ольги Деркачової

Ольга Деркачова – сучасна українська письменниця, яка обирає для своїх творів гострі і драматичні ситуації, з якими ми постійно стикаємося в житті. Така ж пронизлива історія лягла в основу сюжету роману «Коли прокинешся» – особистої драми нещасної дівчини Марти, яка потрапила у серйозну аварію. Наслідком трагічного випадку стала кома – головна героїня пробула в такому стані кілька років. Проте коли доля, здавалося б, подарувала Марті надію на відновлення життя, воно стало жахливішим за смерть.

Коли Марта вийшла з коми, вона відчула, що світ навколо неї став чужим, ніби не впізнавав її. З болем у серці дівчина спостерігала, як її друзі та близькі навчилися жити без неї, не впускаючи її до свого оновленого життя. Відчуття самотності та відчаю захлеснули Марту, але головна героїня твердо вирішила: розпочати нове життя, повністю змінивши коло свого оточення.

Чи можливе цілковите перезавантаження, внутрішнє і зовнішнє, коли пам’ять вперто повертається до минулого? Почніть читати онлайн цю книгу – і ви потрапите у заплутаний лабіринт суперечностей і страхів, сподівань і сумнівів, смутку і радості…

Ключове місце у цій історії посідає кохання – це потужне почуття письменниця розглядає крізь призму труднощів і фальші, що підстерігають за кожним поворотом. Лише тоді з’являються сили дивитися вперед, коли відчуваєш тепло душі і долонь коханої людини, коли не лише слова, а й вчинки доводять щирість почуттів.

Але наші будні – не лише романтика, а й брудна й підступна реальність. Марта не полишає надії розібратися у причинах аварії та знаходженні її винуватців. Поступово книга «Коли прокинешся» набуває більш складних нашарувань – особиста драма з елементами романтики перетворюється у гострий та динамічний детектив.

Якщо ви шукаєте захоплюючий та проникливий роман, що неодноразово змусить вас замислитися над стравжніми життєвими цінностями, радимо вам скачати «Коли ти прокинешся» Ольги Деркачової. Цю книгу ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Гості нашого сайту мають змогу отримати її безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли прокинешся» Ольги Деркачової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *