«Коли розлучаються двоє…» Генріх Гейне

Вірш «Коли розлучаються двоє…» Генріх Гейне

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
576 переглядів
576 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Коли розлучаються двоє…» Генріха Гейне

Коли розлучаються двоє,
За руки беруться вони,
I плачуть, і тяжко зітхають,
Без ліку зітхають, смутні.

З тобою ми вдвох не зітхали.
Ніколи не плакали ми;
Той сум, оті тяжкі зітхання
Прийшли до нас згодом самі.

Аналiз вiрша «Коли розлучаються двоє…» Генріха Гейне

Вірш «Коли розлучаються двоє…» Генріха Гейне розповідає про сумний момент, коли ліричному герою доводиться розлучатись з коханою. Прощатись завжди важко, а особливо, якщо між людьми є почуття. І навіть тоді, коли кохання без взаємності, один все одно має почуття, тому й стає йому дуже сумно від усвідомлення, що розлука неминуча.

У першій частині вірша поет говорить про те, що закохані пари, коли їм доводиться розлучатись, тримаються за руки і плачуть разом, бо це для обох випробування, з яким важко впоратись. І цей смуток може супроводжувати їх потім ще довго. Але у ліричного героя, від імені якого говорить автор, все інакше.

Йому не довелось зітхати і плакати удвох з коханою, бо вони й не були разом. Але смуток все одно прийшов до них обох, тільки пізніше, коли ніхто вже його й не чекав. Отже, незалежно від того, були почуття між людьми взаємними чи ні, розлука все одно дається важко. Це означає, що відчуття втрати приходить трохи пізніше, ніж відбувається сама подія, і це нормально, навіть тоді, коли йдеться про нерозділене кохання.

Головний герой страждає з кількох причин – обраниця не може відповісти на його почуття взаємністю, і йому у будь-якому випадку доводиться з нею розходитись. Так, чоловіки теж можуть відчувати все дуже тонко і важко переживати невдачі в особистому житті. Добре, що є порятунок – поезія, через яку можна виразити всі емоції.

Тут ви можете слухати читання онлайн вірш “Коли розлучаються двоє…” Генріха Гейне українською мовою абсолютно безкоштовно.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Коли розлучаються двоє…» Генріха Гейне та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Коли розлучаються двоє…» Генріха Гейне: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Коли розлучаються двоє…» Генріха Гейне і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Коли розлучаються двоє…» Генріха Гейне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *