«Коли розум спить» Наталія Лавлєнцева

«Коли розум спить» Наталія Лавлєнцева

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
403 переглядів
403 переглядів

Про книгу «Коли розум спить» Наталії Лавлєнцевої

Книга «Коли розум спить» – цікава збірка філософсько-психологічних нарисів, новел і оповідань про нашу сіру буденність та яскраві спалахи серця, що дозволяють нам робити вражаючі відкриття. Талановита українська письменниця Наталія Лавлєнцева змогла вкласти в п’ятдесят сторінок глибинні філософські запитання, що не залишать байдужими жодного читача. У творах збірника фантастика перемежовується з реальністю, людина може зазирнути в душу тварин, а потойбіччя відкриває цікаві факти людської підсвідомості.

Чи згадуємо ми про своє призначення, про сенс буття, коли щодня побутові клопоти затягують нас до свого полону? Іноді варто зупинитися та озирнутися, подивитися на себе та оточуючих під іншим кутом зору.

У кожному з оповідань збірки «Коли розум спить» авторка піднімає питання про різні грані людського «Я», про які ми не завжди замислюємось. Чи варто моє життя того, щоб про нього згадували мої нащадки? Чи можна назвати дитячі ігри прямим відображенням дорослого життя, від реалій якого ми намагаємося втекти? На що готова людина заради безсмертя та навіщо їй потрібне вічне життя?

Кожне оповідання вражає глибиною та неоднозначністю; справжній письменницький талант проривається назовні навіть у невеличких творах розміром у кілька сторінок.

Людина крокує на межі між добром і злом, любов’ю і ненавистю, надією та розчаруванням, фантазіями та реальністю. У книзі змальований саме такий рух – головні герої вчаться балансувати між протилежностями, робити нелегкий вибір, слухати своє серце, повністю відключаючи розум. Їхні відверті зізнання вражають і дивують, а заклики зануритися у власні бажання, потреби, пристрасті та емоції є потужним мотиваційним поштовхом до повного переосмислення своєї особистості.

Якщо ви шукаєте витончену та енергетичну книгу в жанрі філософської фантастики, варто зупинитися на цій невеличкій збірці оповідань. Скачати «Коли розум спить» Наталії Лавлєнцевої можна на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цю збірку безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Коли розум спить» Наталії Лавлєнцевої

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли розум спить» Наталії Лавлєнцевої