«Коли ще звірі говорили» Іван Франко

«Коли ще звірі говорили» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4027 переглядів
4027 переглядів

Короткий зміст книги «Коли ще звірі говорили» Івана Франко (анотація)

Іван Якович Франко – справжня легенда української літератури, на творах якого зростало та відгострювало характери не одне покоління. Він радував своєю прозою та поезією не лише дорослих, а й малих діточок і школярів, створюючи для них яскраві та повчальні твори. Його книга «Коли ще звірі говорили» вперше була видана 1903 року, і вже більше століття дитячі поеми, казки, байки та оповідання Франка залишаються актуальними та цікавими для юних читачів і слухачів.

Збірник містить більше п’ятнадцяти оповідань, багато з яких є обробками казок інших народів – греків, сербів, росіян, індійців, німців. Наповнивши їх національним колоритом, автор зробив їхню мораль ще потужнішою для підростаючого українця.

Найбільш популярними творами збірки «Коли ще звірі говорили» є оповідання й казки «Фарбований лис», «Лисичка і журавель», «Заєць та їжак», «Осел і лев», «Лисичка і рак». Багато з цих байок чули наші дідусі й бабусі, і ця класика, перевірена часом, на думку видатного письменника – найкращий виховний матеріал для підростаючого покоління, який не порівняти з сучасними казками про драконів, агресивних воїнів та розбійників.

Головними героями всіх оповідань книги є звірі, наділені людськими якостями – мудрістю, боягузтвом, підлістю, милосердям, жорстокістю, байдужістю тощо. Прекрасно знаючи вікову психологію, Іван Якович обрав для дитячого сприйняття персонажів в образі тварин – вони є найбільш близькими та цікавими для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. У цій метафоричній манері письменник показує людські вади, пропонуючи читачам замислитися над своєю поведінкою та життєвими цінностями.

Книга написана легкою та живою мовою, з великою кількістю діалогів та зрозумілими навіть дошкільнику героями. Її цікаво та корисно прочитати не тільки дітям, а й дорослим. Всі бажаючі скачати «Коли ще звірі говорили» Івана Яковича Франка можуть зробити це безкоштовно та без реєстрації на нашому сайті, обравши формати fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн оповідання та казки з цієї збірки у нашій електронній бібліотеці.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коли ще звірі говорили» Івана Франко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Коли ще звірі говорили» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли ще звірі говорили» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *