«Коли слова ранять. Захисти себе від крику, образ, лайки» Альберт Елліс, Марсія Гред Пауерс

«Коли слова ранять. Захисти себе від крику, образ, лайки» Альберт Елліс, Марсія Гред Пауерс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
168 переглядів
168 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Коли слова ранять. Захисти себе від крику, образ, лайки» Альберта Елліса, Марсії Гред Пауерс (анотація)

Дізнайтесь, як:

  • впевнено відповідати незалежно від того, що відбувається зараз чи відбувалося у минулому;
  • наполягати на своєму без тривоги та страху навіть якщо ви йдете від свого партнера;
  • знову знайти почуття власної гідності, поваги до себе, адекватну самооцінку та внутрішню особисту силу та голосно заявити про них;
  • знайти інструменти в словах, які зможуть дати вам свободу – свободу від болю, невпевненості та страхів незалежно від того, вирішите ви залишитися зі своїм партнером чи відійдете від нього.

Ця інформація допоможе вам незалежно від того, підліток ви або дорослий, чоловік або жінка. Якщо у вас є діти, книга допоможе вам стати для них найкращим прикладом та орієнтиром, а отже, зменшити ризик, що вони перенесуть практику насильницьких взаємин у власне доросле життя. Отже, почнемо наш шлях до знань і сили, які радикальним чином змінять ваше життя!.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Коли слова ранять. Захисти себе від крику, образ, лайки» Альберта Елліса, Марсії Гред Пауерс та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Коли слова ранять. Захисти себе від крику, образ, лайки» Альберта Елліса, Марсії Гред Пауерс: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Коли слова ранять. Захисти себе від крику, образ, лайки» Альберта Елліса, Марсії Гред Пауерс і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли слова ранять. Захисти себе від крику, образ, лайки» Альберта Елліса, Марсії Гред Пауерс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *