«Коли сніг пахне мандаринками» Роман Росіцький, Андрій Бачинський

«Коли сніг пахне мандаринками» Роман Росіцький, Андрій Бачинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2132 переглядів
2132 переглядів

Про книгу «Коли сніг пахне мандаринками» Романа Росіцького, Андрія Бачинського

Книга «Коли сніг пахне мандаринками» являє собою збірник історій декількох українських авторів. Кожна розповідь сповнена таємничим духом Нового року та Різдва. Це час, коли люди бажають вірити в найрізноманітніші дива, а також в здійснення своїх найпотаємніших бажань. Але що ж робити, коли ми вже подорослішали? Чи зможемо ми відчувати святкову магію й надалі? Як же не хочеться перестати радіти запаху мандаринок, які так піднімають настрій у холодну пору. Якщо ви бажаєте дізнатись, як зберегти магію святкових днів, тоді починайте читати онлайн книгу «Коли сніг пахне мандаринками» Романа Росіцького, Андрія Бачинського українською мовою.

В книзі ви познайомитесь з багатьма головними героями-підлітками, які інколи у свята потрапляють у різні цікаві халепи, або ж беруть участь у дивних пригодах. Зможете зануритись з ними в дивовижний світ пригод та пережити разом з ними болючі втрати, через які їм доведеться пройти. А також усвідомити, що найважливішим для кожного з них залишається зустріч Нового року та Різдва у колі найдорожчих людей. І ось де ховається справжнісінька магія свята.

Скачати книгу «Коли сніг пахне мандаринками» Романа Росіцького, Андрія Бачинського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому онлайн ресурсі.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли сніг пахне мандаринками» Романа Росіцького, Андрія Бачинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *