«Коли ти поруч» Світлана Талан

«Коли ти поруч» Світлана Талан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2399 переглядів
2399 переглядів

Про книгу «Коли ти поруч» Світлани Талан

Світлана Талан – талановита українська письменниця, твори якої затьмарюють душу і серце болем і стражданнями таких самих людей, які знаходяться поряд з нами. Роман «Коли ти поруч» – така сама історія скаліченого життя, кожна сторінка якої відбивається несамовитим смутком і безнадією. Це – сумна історія про людей, від яких відвертається наше суспільство – про ВІЛ-інфікованих.

Головна героїня книги Даша була безмежно щаслива до того страшного дня, коли її автомобіль потрапив в аварію. Дивом вона залишилась живою та, стікаючи кров’ю, змогла вибратися з-під залізного скупчення уламків, щоб надати допомогу постраждалим. Дівчина інакше і не могла вчинити – вона була медсестрою та розуміла, що має зробити все, що в її силах. За цей великодушний вчинок вона поплатилася. Саме тоді вона заразилася…

Її хвороба стала таємницею, проте оточення дівчини дуже скоро дізналося про її трагедію. І сталося найжахливіше – всі рідні та близькі люди, включаючи батьків, друзів і коханого хлопця, який обіцяв їй вічне кохання в горі і радості, відвернулися від неї, залишивши бідолашну на самоті з такою бідою.

Даша розуміла: обов’язково треба жити, хоча вона втратила сенс життя. Вона відчувала, що десь поряд є такі самі хворі, самотні й нещасні люди, які потребують підтримки та любові. І вона не помилилася. Її потрапляння до хоспісу зовсім змінило її ставлення до життя та розуміння щастя.

Книга «Коли ти поруч» дуже красномовно викриває істинну сутність людей, яка найчастіше виявляється саме в таких критичних ситуаціях і випробуваннях. Справжня дружба та кохання можуть виявитися мильними бульбашками, від яких нічого не залишається. Але помилково вважати, що всі навколо можуть зраджувати. На щастя, доля нас зводить зі справжніми Людьми – таким виявився Сергій, з яким Даша відчула своє щастя. І хоч воно було недовгим, зате яскравим.

Цим твором письменниця змушує замислитися над соціальною катастрофою у нашому суспільстві, що виявляється у ставленні до хворих на СНІД. На нашому сайті ви можете скачати «Коли ти поруч» Світлани Талан у форматах fb2, txt, epub або rtf. Також всі відвідувачі нашої електронної бібліотеки мають можливість читати онлайн цю пронизливу книгу безкоштовно та без реєстрації.

Цитати з книги «Коли ти поруч» Світлани Талан

– Не забувайте нас, – попросила мати, – телефонуйте частіше. Телефони в руках носите і спитн з ними, а про нас згадуєте раз на тиждень.

"Ось так завжди, – подумала Даша з гіркотою в душі. – Жінки мріють про щось неземне, про гарне і вічне, а чоловіки – прагматики, думають про матеріальне".

У кожного твору є свій читач, якому адресована ця книжка.

У коханні, як на війні, всі засоби годяться.

Завантажити безкоштовно книгу «Коли ти поруч» Світлани Талан

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли ти поруч» Світлани Талан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *