«Коли ти поруч» Світлана Талан

«Коли ти поруч» Світлана Талан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3962 переглядів
3962 переглядів

Короткий зміст книги «Коли ти поруч» Світлани Талан (анотація)

Світлана Талан – талановита українська письменниця, твори якої затьмарюють душу і серце болем і стражданнями таких самих людей, які знаходяться поряд з нами. Роман «Коли ти поруч» – така сама історія скаліченого життя, кожна сторінка якої відбивається несамовитим смутком і безнадією. Це – сумна історія про людей, від яких відвертається наше суспільство – про ВІЛ-інфікованих.

Головна героїня книги Даша була безмежно щаслива до того страшного дня, коли її автомобіль потрапив в аварію. Дивом вона залишилась живою та, стікаючи кров’ю, змогла вибратися з-під залізного скупчення уламків, щоб надати допомогу постраждалим. Дівчина інакше і не могла вчинити – вона була медсестрою та розуміла, що має зробити все, що в її силах. За цей великодушний вчинок вона поплатилася. Саме тоді вона заразилася…

Її хвороба стала таємницею, проте оточення дівчини дуже скоро дізналося про її трагедію. І сталося найжахливіше – всі рідні та близькі люди, включаючи батьків, друзів і коханого хлопця, який обіцяв їй вічне кохання в горі і радості, відвернулися від неї, залишивши бідолашну на самоті з такою бідою.

Даша розуміла: обов’язково треба жити, хоча вона втратила сенс життя. Вона відчувала, що десь поряд є такі самі хворі, самотні й нещасні люди, які потребують підтримки та любові. І вона не помилилася. Її потрапляння до хоспісу зовсім змінило її ставлення до життя та розуміння щастя.

Книга «Коли ти поруч» дуже красномовно викриває істинну сутність людей, яка найчастіше виявляється саме в таких критичних ситуаціях і випробуваннях. Справжня дружба та кохання можуть виявитися мильними бульбашками, від яких нічого не залишається. Але помилково вважати, що всі навколо можуть зраджувати. На щастя, доля нас зводить зі справжніми Людьми – таким виявився Сергій, з яким Даша відчула своє щастя. І хоч воно було недовгим, зате яскравим.

Цим твором письменниця змушує замислитися над соціальною катастрофою у нашому суспільстві, що виявляється у ставленні до хворих на СНІД. На нашому сайті ви можете скачати «Коли ти поруч» Світлани Талан у форматах fb2, txt, epub або rtf. Також всі відвідувачі нашої електронної бібліотеки мають можливість читати онлайн цю пронизливу книгу безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коли ти поруч» Світлани Талан українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Коли ти поруч» Світлани Талан

– Не забувайте нас, – попросила мати, – телефонуйте частіше. Телефони в руках носите і спитн з ними, а про нас згадуєте раз на тиждень.

"Ось так завжди, – подумала Даша з гіркотою в душі. – Жінки мріють про щось неземне, про гарне і вічне, а чоловіки – прагматики, думають про матеріальне".

У кожного твору є свій читач, якому адресована ця книжка.

У коханні, як на війні, всі засоби годяться.

Скачати безкоштово книгу «Коли ти поруч» Світлани Талан українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли ти поруч» Світлани Талан

Одна відповідь до “Коли ти поруч”

  1. Кристина Кристина сказав:

    Досі пам’ятаю своє перше знайомство з книгою «Коли ти поруч». Нам про неї розказала вчителька з біології, я ще тоді навчалась у десятому класі. Це мій перший роман, який я прочитала повністю за один день, та тепер кожні 2-3 роки перечитую знову. Він про справжнє кохання та вміння жертвувати інколи навіть власним життям. Від щирого серця раджу звернути на нього увагу, ви точно не пошкодуєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *