«Коли ти поруч» Світлана Талан

«Коли ти поруч» Світлана Талан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Коли ти поруч» Світлани Талан

Світлана Талан – талановита українська письменниця, твори якої затьмарюють душу і серце болем і стражданнями таких самих людей, які знаходяться поряд з нами. Роман «Коли ти поруч» – така сама історія скаліченого життя, кожна сторінка якої відбивається несамовитим смутком і безнадією. Це – сумна історія про людей, від яких відвертається наше суспільство – про ВІЛ-інфікованих.

Головна героїня книги Даша була безмежно щаслива до того страшного дня, коли її автомобіль потрапив в аварію. Дивом вона залишилась живою та, стікаючи кров’ю, змогла вибратися з-під залізного скупчення уламків, щоб надати допомогу постраждалим. Дівчина інакше і не могла вчинити – вона була медсестрою та розуміла, що має зробити все, що в її силах. За цей великодушний вчинок вона поплатилася. Саме тоді вона заразилася…

Її хвороба стала таємницею, проте оточення дівчини дуже скоро дізналося про її трагедію. І сталося найжахливіше – всі рідні та близькі люди, включаючи батьків, друзів і коханого хлопця, який обіцяв їй вічне кохання в горі і радості, відвернулися від неї, залишивши бідолашну на самоті з такою бідою.

Даша розуміла: обов’язково треба жити, хоча вона втратила сенс життя. Вона відчувала, що десь поряд є такі самі хворі, самотні й нещасні люди, які потребують підтримки та любові. І вона не помилилася. Її потрапляння до хоспісу зовсім змінило її ставлення до життя та розуміння щастя.

Книга «Коли ти поруч» дуже красномовно викриває істинну сутність людей, яка найчастіше виявляється саме в таких критичних ситуаціях і випробуваннях. Справжня дружба та кохання можуть виявитися мильними бульбашками, від яких нічого не залишається. Але помилково вважати, що всі навколо можуть зраджувати. На щастя, доля нас зводить зі справжніми Людьми – таким виявився Сергій, з яким Даша відчула своє щастя. І хоч воно було недовгим, зате яскравим.

Цим твором письменниця змушує замислитися над соціальною катастрофою у нашому суспільстві, що виявляється у ставленні до хворих на СНІД. На нашому сайті ви можете скачати «Коли ти поруч» Світлани Талан у форматах fb2, txt, epub або rtf. Також всі відвідувачі нашої електронної бібліотеки мають можливість читати онлайн цю пронизливу книгу безкоштовно та без реєстрації.

Цитати з книги «Коли ти поруч» Світлани Талан

"Ось так завжди, – подумала Даша з гіркотою в душі. – Жінки мріють про щось неземне, про гарне і вічне, а чоловіки – прагматики, думають про матеріальне".

У кожного твору є свій читач, якому адресована ця книжка.

У коханні, як на війні, всі засоби годяться.

– Не забувайте нас, – попросила мати, – телефонуйте частіше. Телефони в руках носите і спитн з ними, а про нас згадуєте раз на тиждень.

Завантажити безкоштовно книгу «Коли ти поруч» Світлани Талан

Завантажити книгу «Коли ти поруч» у форматі:

Рекомендації

Вершини
Вершини Анатолій Дімаров
Друга планета
Друга планета Анатолій Дімаров
Маруся Богуславка
Маруся Богуславка Пантелеймон Куліш
Вересові меди
Вересові меди Надія Гуменюк

Відгуки на книгу «Коли ти поруч» Світлани Талан

Комментарии для сайта Cackle