«Коли впаде темрява» Стівен Кінг

«Коли впаде темрява» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2078 переглядів
2078 переглядів

Короткий зміст книги «Коли впаде темрява» Стівена Кінга (анотація)

Книга «Коли впаде темрява» – збірка легендарного Стівена Кінга, що містить тринадцять шокуючих оповідань у жанрі хорору та психологічного трилера. Письменник доводить, що навіть в невеличких розповідях можна глибоко розкрити внутрішній світ персонажів та створити реалістичну атмосферу, що не дасть читачеві втекти від моторошного сюжету. Усі твори книги мають динамічні сюжетні лінії та неочікуваний фінал, що дозволяє отримати справжню насолоду від читання, з головою поринувши у книжковий світ.

В оповіданнях збірки Стівен Кінг задає читачеві багато моральних та філософських питань, даючи йому можливість аналізувати події та передбачати їх розвиток. Деякі з оповідань вражають своєю ліричністю й душевністю – десь серед жорстокої реальності пробуджується справжня любов, що може перебороти навіть смерть. Проте більшість творів з цієї збірки змушують замислитися над життям і смертю: що з них може бути справжнім покаранням?

Кожен сюжет збірки «Коли впаде темрява» – своєрідний психологічний експеримент, і реакція людей на нього дуже неоднозначна. У кожному творі бачиш спочатку звичайні побутові речі – сутички між подружжям, заняття спортом з метою зменшення зайвої ваги тощо. Проте поступово сюжет огортає щось дивне й незвичайне.

Але фантастичні елементи, що доповнюють оповідання, не здаються надто казковими – здебільшого вони сприймаються як особливості внутрішнього стану і допомагають героям проявити відверті емоції. Якщо ви хочете стати свідками загадкових і, в той же час, закономірних подій з містичним відлунням, поспішайте читати онлайн цю захоплюючу книгу.

Цей збірник, виданий 2008 року, містить в основному найновіші оповідання Короля жахів: «Сон Гарві», «Зупинка по дорозі», «Велотренажер» тощо. Пізня творчість Кінга відрізняється більш глибоким психологізмом, увагою до деталей, що доповнюють опис героїв та навколишньої дійсності, та більшою схильністю до реалістичних жахіть. Усі бажаючи можуть скачати «Коли впаде темрява» Стівена Кінга в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації. Ми надаємо електронні матеріали у найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Слухати аудіокнигу «Коли впаде темрява» Стівена Кінга онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Коли впаде темрява» Стівена Кінга та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Коли впаде темрява» Стівена Кінга: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Коли впаде темрява» Стівена Кінга і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли впаде темрява» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *