«Коли я нарешті висплюся?» Ольга Маслова, Ніка Бєльська

«Коли я нарешті висплюся?» Ольга Маслова, Ніка Бєльська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
423 переглядів
423 переглядів

Про книгу «Коли я нарешті висплюся?» Ольги Маслової, Ніки Бєльської

Стрімкий ритм життя сучасних людей відбирає в нас дорогоцінний вільний час, котрий ми могли б присвятити відпочинку. Звичайний сон – це саме те, чого не вистачає більшості з нас. Ми змушені жертвувати ним, прекрасно усвідомлюючи, що від цього наше самопочуття буде тільки гіршим.

Як навчити свій організм задовольнятись тим, що в нас є? Які механізми використовувати, щоб почувати себе бадьорим навіть після короткого сну? Відповіді на актуальні сьогодні питання ви знайдете, якщо почнете читати онлайн книгу «Коли я нарешті висплюся?» Ольги Маслової та Ніки Бєльської українською мовою.

Виявляється, кожна людина живе по своєму біологічному годиннику. Розібравши його та зрозумівши його основні механізми, ми зможемо підібрати оптимальну кількість часу, котра необхідна нам для повноцінного сну.

Книга «Коли я нарешті висплюся?» стане корисним посібником для людей, які ніяк не можуть привчити себе до сну в конкретні години. Авторки розкажуть, як графік сну впливає на наше самопочуття і чому ми відчуваємо себе виснаженими, якщо спимо всього кілька годин.

На сторінках видання зібрано дуже багато рекомендацій, котрі навчать вас «налаштовувати» свій біологічний годинник. Скористатись ними ви зможете, вирішивши скачати книгу «Коли я нарешті висплюся?» Ольги Маслової та Ніки Бєльської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли я нарешті висплюся?» Ольги Маслової, Ніки Бєльської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *