«Колишній» Уляна Соболева

«Колишній» Уляна Соболева

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
955 переглядів
955 переглядів

Короткий зміст книги «Колишній» Уляни Соболевої (анотація)

Колишній чоловік Вероніки несподівано повернувся з-за кордону. Він багатий, успішний, у нього престижна робота, а вона ледь животіє, перебиваючись з зарплати до зарплати. Ростить його дочок-близнят, про існування яких той навіть не підозрює, тому що кинув її багато років тому без пояснень. Вона думала, що забула його після всього болю, що він їй заподіяв … Але він повернувся, і їй страшно, що він знову зруйнує їм життя.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Колишній» Уляни Соболевої та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Колишній» Уляни Соболевої: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Колишній» Уляни Соболевої і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Колишній» Уляни Соболевої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *