«Колиска для кішки» Курт Воннеґут

«Колиска для кішки» Курт Воннеґут

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1225 переглядів
1225 переглядів

Про книгу «Колиска для кішки» Курта Воннеґута

Книга «Колиска для кішки» – це серія соціально-філософських замальовок, в яких Курт Воннеґут без прикрас показав внутрішню будову нашого світу з його абсурдними та кумедними ситуаціями, соціальною несправедливістю, жорстокістю та байдужістю людей, які легко піддаються маніпулюванню.

Цей твір є незвичайним поєднанням релігійних і політичних мотивів, наукової фантастики, утопічних та антиутопічних ноток. За сюжетною лінією книги вимальовується деякий психоделічний візерунок, тому її сприйняття не можна назвати лінійним.

Починаючи читати онлайн цей незвичайний роман, занурюєшся в дивну напівфантастичну реальність, де світом правлять альтернативні моральні норми, а наукові відкриття зовсім не бентежать своїми руйнівними «побічними ефектами». Читач знайомиться із загадковим Бокононом – автором нового філософсько-релігійного вчення, в основі якого лежить ідея об’єднання людей за певною ознакою – вампітером, що має універсальне значення.

Вампітером в цю епоху виявляється страшний винахід доктора Хоннекера. Як цей «стрижень суспільства» впливатиме на життя кожного окремого індивіда та спільноти в цілому, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Колиска для кішки» Курта Воннеґута.

У новому вченні, на якому будується придуманий світ, знаходять нове трактування багато законів морально-суспільного і навіть політичного характеру. Допитливі читачі, які люблять незвичайні літературні експерименти, знайдуть у цій книзі іронічне поєднання псевдорелігії та псевдонауки, алюзії на всесвітньо відомі культурні знахідки та літературні твори. Загалом роман «Колиска для кішки» пройнятий іронією та сарказмом, різноманітними метафорами, пародіями та гіперболами.

Незважаючи на багатошаровість та глибину твору, сприйняти його може будь-який читач – він написаний простою мовою, а невеличкі глави допомагають зосереджуватися на основних ідеях та робити власні умовиводи. Жартівливі та абсурдні ситуації, що складають роман – це гірка правда нашого життя, після них залишається відчуття розгубленості та страху за наше майбутнє. Цю повчальну епопею ви знайдете в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Скачати безкоштово книгу «Колиска для кішки» Курта Воннеґута

Рекомендації

Відгуки на книгу «Колиска для кішки» Курта Воннеґута

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *