«Колиска для кішки» Курт Воннеґут

«Колиска для кішки» Курт Воннеґут

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8550 переглядів
8550 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Колиска для кішки» Курта Воннеґута (анотація)

Книга «Колиска для кішки» – це серія соціально-філософських замальовок, в яких Курт Воннеґут без прикрас показав внутрішню будову нашого світу з його абсурдними та кумедними ситуаціями, соціальною несправедливістю, жорстокістю та байдужістю людей, які легко піддаються маніпулюванню.

Цей твір є незвичайним поєднанням релігійних і політичних мотивів, наукової фантастики, утопічних та антиутопічних ноток. За сюжетною лінією книги вимальовується деякий психоделічний візерунок, тому її сприйняття не можна назвати лінійним.

Починаючи читати онлайн цей незвичайний роман, занурюєшся в дивну напівфантастичну реальність, де світом правлять альтернативні моральні норми, а наукові відкриття зовсім не бентежать своїми руйнівними «побічними ефектами». Читач знайомиться із загадковим Бокононом – автором нового філософсько-релігійного вчення, в основі якого лежить ідея об’єднання людей за певною ознакою – вампітером, що має універсальне значення.

Вампітером в цю епоху виявляється страшний винахід доктора Хоннекера. Як цей «стрижень суспільства» впливатиме на життя кожного окремого індивіда та спільноти в цілому, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Колиска для кішки» Курта Воннеґута.

У новому вченні, на якому будується придуманий світ, знаходять нове трактування багато законів морально-суспільного і навіть політичного характеру. Допитливі читачі, які люблять незвичайні літературні експерименти, знайдуть у цій книзі іронічне поєднання псевдорелігії та псевдонауки, алюзії на всесвітньо відомі культурні знахідки та літературні твори. Загалом роман «Колиска для кішки» пройнятий іронією та сарказмом, різноманітними метафорами, пародіями та гіперболами.

Незважаючи на багатошаровість та глибину твору, сприйняти його може будь-який читач – він написаний простою мовою, а невеличкі глави допомагають зосереджуватися на основних ідеях та робити власні умовиводи. Жартівливі та абсурдні ситуації, що складають роман – це гірка правда нашого життя, після них залишається відчуття розгубленості та страху за наше майбутнє. Цю повчальну епопею ви знайдете в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Колиска для кішки» Курта Воннеґута та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Колиска для кішки» Курта Воннеґута: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Колиска для кішки» Курта Воннеґута і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Колиска для кішки» Курта Воннеґута

Одна відповідь до “Колиска для кішки”

  1. Ігор Ігор сказав:

    Книга «Колиска для кішки» дуже своєрідна. Мені знадобилось лише декілька годин, щоб дочитати її до кінця. Пишу відгук на перших емоціях. Праця написана настільки реалістично, що я не одразу збагнув, що це лише вигадана історія, яка немає нічого спільного з правдою. Крута книга, рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *