«Колискова для Софії» Ніна Фіалко

«Колискова для Софії» Ніна Фіалко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
257 переглядів
257 переглядів

Про книгу «Колискова для Софії» Ніни Фіалко

Цінителям сучасної української літератури рекомендуємо прочитати книгу «Колискова для Софії». Ця душевна та цікава історія обов’язково зачепить струни будь-якого серця. У нас на сайті ви можете читати онлайн книгу «Колискова для Софії» Ніни Фіалко українською мовою. Любовний роман написаний дуже реалістично. Письменниця гармонійно поєднує всі події, пояснюючи ті чи інші вчинки героїв історіями з минулого.

Три дівчини із провінції прибувають до столиці у пошуках щастя, кращої долі та гарного заробітку. Але красиве життя потребує чималих зусиль, тож вибороти своє місце під сонцем вдається далеко не кожній приїжджій дівчині.

Аж тут дівчата знайомляться з солідним співробітником клініки, яка надає послуги безплідним парам з усього світу. Тамара починає там працювати, виношуючи малюків для родин з України. А Діана стає сурогатною мамою для родини з Америки. Та бажання заробити непогані гроші перестає бути таким актуальним, коли розумієш, що немає у світі нічого дорожчого за своїх малят. Які поневіряння чекають на Діану в чужій країні та чи зможе вона повернути найдорожче ви дізнаєтесь, прочитавши роман.

В нашій електронній бібліотеці ви можете не тільки читати онлайн, а й скачати книгу «Колискова для Софії» Ніни Фіалко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) для будь-яких пристроїв у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Колискова для Софії» Ніни Фіалко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Колискова для Софії» Ніни Фіалко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *