«Коні не винні» Михайло Коцюбинський

«Коні не винні» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
764 переглядів
764 переглядів

Про книгу «Коні не винні» Михайла Коцюбинського

Книга «Коні не винні» – один з найвідоміших творів класика української літератури Михайла Коцюбинського. У цьому невеличкому оповіданні письменник майстерно показав справжню суть панської натури, сатирично зобразивши лицемірство та егоїзм багатія.

З перших сторінок знайомимося з головним героєм – поміщиком Аркадієм Петровичем, який, граючись у «ліберала», пообіцяв селянам землю, щоб отримати від них підтримку. Чим закінчиться ця історія, ви дізнаєтеся, вирішивши читати онлайн книгу «Коні не винні» Михайла Михайловича Коцюбинського українською мовою.

Вислів «Коні не винні» давно став крилатим – він вказує на лицемірство, небажання дотримуватися обіцянок та пошук усіляких причин, щоб не виконати їх. На жаль, така «гнила» натура головного героя – не лише літературний образ, а досить розповсюджене явище в наш час.

Щирість, чесність, відповідальність за свої слова та вчинки – саме на таких якостях наголошує письменник, закликаючи читача бачити лише справжні, а не штучні цінності. Яскраво видно зовсім інший світ панів: на першому місці – влада, гроші, земля, а разом з цим – жадібність і хитрість.

Якщо ви хочете доторкнутися до української класики, пропонуємо скачати книгу «Коні не винні» Михайла Михайловича Коцюбинського та інші його твори у нашій електронній бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який формат із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Коні не винні» Михайла Коцюбинського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коні не винні» Михайла Коцюбинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *