«Коні не винні» Михайло Коцюбинський

«Коні не винні» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1161 переглядів
1161 переглядів

Короткий зміст книги «Коні не винні» Михайла Коцюбинського (анотація)

Книга «Коні не винні» – один з найвідоміших творів класика української літератури Михайла Коцюбинського. У цьому невеличкому оповіданні письменник майстерно показав справжню суть панської натури, сатирично зобразивши лицемірство та егоїзм багатія.

З перших сторінок знайомимося з головним героєм – поміщиком Аркадієм Петровичем, який, граючись у «ліберала», пообіцяв селянам землю, щоб отримати від них підтримку. Чим закінчиться ця історія, ви дізнаєтеся, вирішивши читати онлайн книгу «Коні не винні» Михайла Михайловича Коцюбинського українською мовою.

Вислів «Коні не винні» давно став крилатим – він вказує на лицемірство, небажання дотримуватися обіцянок та пошук усіляких причин, щоб не виконати їх. На жаль, така «гнила» натура головного героя – не лише літературний образ, а досить розповсюджене явище в наш час.

Щирість, чесність, відповідальність за свої слова та вчинки – саме на таких якостях наголошує письменник, закликаючи читача бачити лише справжні, а не штучні цінності. Яскраво видно зовсім інший світ панів: на першому місці – влада, гроші, земля, а разом з цим – жадібність і хитрість.

Якщо ви хочете доторкнутися до української класики, пропонуємо скачати книгу «Коні не винні» Михайла Михайловича Коцюбинського та інші його твори у нашій електронній бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який формат із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коні не винні» Михайла Коцюбинського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Коні не винні» Михайла Коцюбинського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коні не винні» Михайла Коцюбинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *