«Конкуренція в новому світі праці» Кейт Феррацці, Ноель Вейріч, Кіан Ґохар

«Конкуренція в новому світі праці» Кейт Феррацці, Ноель Вейріч, Кіан Ґохар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
299 переглядів
299 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Конкуренція в новому світі праці» Кейт Феррацці, Ноеля Вейріча, Кіана Ґохара (анотація)

Пандемія змусила нас відмовитися від застарілих систем, процесів і процедур і зробити сміливий стрибок у ще більш цифрове майбутнє. Автор бестселера «Ніколи не їжте наодинці» Кіт Феррацці пропонує нове сміливе бачення того, як виглядатимуть організації майбутнього — цифрові, інклюзивні, стійкі, емпатійні. Які нові практики закріпляться у нашому житті у постковідній ері? Як лідери змінюють свої організації на краще після COVID? Як це все допоможе їм досягати ще більшого успіху?

Подана у книжці дорожня карта дасть лідерам натхнення далі розвивати свої організації, надолужити згаяний на пандемію час час, прийняти нові реалії і здолати нові бар’єри.

Книжка:

  • Пропонує нове сміливе бачення організації майбутнього.
  • Демонструє, які інновації з’явилися під час пандемії та як вони вплинули на роботу компаній.
  • Визначає нову модель лідерства — радикальну адаптованість — для підтримки безперервних змін у наступні періоди можливостей та викликів.
  • Дає дієві й конкретні поради, як будувати нові стратегії, бізнес-моделі…

На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Конкуренція в новому світі праці» Кейт Феррацці, Ноеля Вейріча, Кіана Ґохара українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Конкуренція в новому світі праці» Кейт Феррацці, Ноеля Вейріча, Кіана Ґохара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *