«Конотопська відьма» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Конотопська відьма» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
20678 переглядів
20678 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Конотопська відьма» Григорія Квітки-Основ’яненко (анотація)

Книга «Конотопська відьма» – сатирична повість від засновника бурлескно-реалістичного жанру української літератури Григорія Квітки-Основ’яненка. Письменник органічно переплітає український побут з фантастикою, з особливою іронією викриваючи аморальність, розбещеність і дурість козацької влади.

Серед головних героїв твору – сотник Микита Забрьоха і писар Прокіп Пістряк. Вирішивши читати онлайн книгу «Конотопська відьма» Григорія Квітки-Основ’яненка українською мовою, ви станете свідками неймовірних пригод і авантюр цих двох недолугих керівників.

Одна з ключових ідей твору – віра у забобони та чаклунство відьом, через яку головні герої накоїли багато лиха. Окрім того, комічний образ «ученого» писаря викликає посмішку, а його прагнення «вкрасти» у свого товариша красуню-наречену робить його особливо огидним.

Образ козацького сотника Забрьохи теж викликає відразу – лінивий і жадібний дармоїд, на якого змушені працювати козаки, все ж таки отримує по заслугах. Цікавий «подарунок» для підступних сотника і писаря підготує так звана конотопська відьма Явдоха Зубиха.

Якщо ви шукаєте колоритний твір, в якому сповна розкривається самобутність українського народу, пропонуємо скачати книгу «Конотопська відьма» Григорія Квітки-Основ’яненка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), натиснувши на будь-який формат із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Конотопська відьма» Григорія Квітки-Основ’яненко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Конотопська відьма» Григорія Квітки-Основ’яненко

Одна відповідь до “Конотопська відьма”

  1. Діана Діана сказав:

    Повість «Конотопська відьма» займає особливе місце в моїй бібліотеці. В школі я не дуже любила класичні твори, але з віком почала розуміти наскільки багато в них можна почерпнути. Поєднання звичного та фантастичного захоплює та змушує періодично повертатись до нього знову і знову. Рекомендую звернути на нього вашу увагу також.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *