«Конрад, або Дитина з бляшанки» Крістіна Нестлінґер

«Конрад, або Дитина з бляшанки» Крістіна Нестлінґер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6300 переглядів
6300 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Конрад, або Дитина з бляшанки» Крістіни Нестлінґер (анотація)

Повість Кристини Нестлінґер «Конрад, або Дитина з бляшанки» – це неймовірна історія пригод семирічного хлопчика, якого створили на заводі.

Головна героїня Берта одинока, вона нероба, має рибок у ванні та купу брудних речей, але це не заважає їй жити. Вона була дуже яскравою і жила? як бажала. Одного разу їй приносять двадцятикілограмову посилку. Радимо читати онлайн усім книгу «Конрад, або Дитина з бляшанки» автора Кристини Нестлінґер українською мовою.

А ви б здивувалися, коли зі звичайної бляшанки перед вами опинилася жива дитина? Думаємо, що так. Він був ідеальний, але автор хоче донести, що ідеальна людина може бути тільки створена на фабриці штучним методом. В житті ідеальних не буває!

Щоб дізнатися, чим закінчилася історія Берти і Конрада, необхідно скачати книгу «Конрад, або Дитина з бляшанки» автора Кристини Нестлінґер безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Конрад, або Дитина з бляшанки» Крістіни Нестлінгер онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Конрад, або Дитина з бляшанки» Крістіни Нестлінґер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Конрад, або Дитина з бляшанки» Крістіни Нестлінґер

Одна відповідь до “Конрад, або Дитина з бляшанки”

  1. Ілона Ілона сказав:

    Ми з сином кайфуємо від книги Конрад, або Дитина з бляшанки. Вона цікава, емоційна — те, що потрібно сучасним дітям. Книга про справжню толерантність, тиск суспільства та найголовніше пошук шляху. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *