«Консуело» Жорж Санд

«Консуело» Жорж Санд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1221 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Консуело» Жорж Санд (анотація)

Книгу «Консуело» Жорж Санд було вперше опубліковано у 1843 році, а у головної героїні роману був реальний прототип в особі оперної співачки Поліни Віардо. Окрім того, у творі багато персонажів, які були реальними історичними особистостями. Описуючи Венецію, де відбувається частина подій роману, письменниця використовувала власні враження від мандрівки Італією.

У центрі сюжету знаходиться дівчина з іменем Консуело. Вона донька циганки, а з батьком ніколи не бачилась. Біда її у тому, що вона з бідної родини, та й зовнішньої краси їй природа не дала. Але дівчина має прекрасний голос.

Помітивши талант, композитор Нікколо Порпора вирішив давати їй уроки безкоштовно. З дитинства у героїні був кращий друг – Андзолето. У нього теж були прекрасні вокальні дані, і вони навіть разом виступали, коли стали дорослішими. Але у якийсь момент хлопець усвідомив, що перевершити свою подругу йому ніколи не вдасться.

Між дорослими уже героями починається роман, бо їх дружба переростає у кохання. Але Андзолето не бажає одружуватись з дівчиною, переконуючи її, що це завадить їх музичній кар’єрі. А трохи згодом Консуело дізналась, що коханий їй зрадив. З розбитим серцем вона поїхала з Венеції і опинилась на кордоні між Чехією та Німеччиною. Там стоїть палац, у якому мешкає юна баронеса Амалія. Для неї головна героїня стає вчителькою музики. Там же вона знайомиться з графом Альбертом, який у неї закохується…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Консуело» Жорж Санд українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Консуело» Жорж Санд українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Консуело» Жорж Санд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *