«Контрольний укол» Іван Дубінін

«Контрольний укол» Іван Дубінін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
815 переглядів
815 переглядів

Про книгу «Контрольний укол» Івана Дубініна

Книга «Контрольний укол» належить до реалістичних драматичних історій, в яких приховані найбільші жахи нашого життя. Особливої гостроти набуває цей роман через болючу та актуальну тему – стан нашої медицини та моральне обличчя лікарів, від яких залежить життя і здоров’я людей. Іван Дубінін не просто показує одну з вітчизняних лікарень – він перетворює звичайну життєву ситуацію на шпигунсько-детективне полотно, в якому, ніби в дзеркалі, відбиваються наші думки та емоції, сподівання та втрачені ілюзії.

Головний герой книги Василь Васильович Лопух – представник молодого покоління сучасної України. Він свідомо обрав майбутню професію і вірить, що лікарі мають бути найбільш принциповими та порядними людьми. Після закінчення навчання молодий випускник влаштовується на роботу до терапевтичного відділення міської лікарні.

Робочі будні поступово втягують молодого лікаря, проте одного разу до Василя звернулася схвильована літня жінка. Хвора стверджувала, що її неправильно лікують і навіть намагаються вбити. Не вірячи в це, Василь обурюється таким ставленням до медицини та медичного персоналу, проте наступного ранку відбувається трагічна подія – ця жінка вмирає після чергової ін’єкції ліків.

Смерть пацієнтки змусила Василя розпочати власне розслідування. Дуже скоро головний герой зрозуміє: йому варто зняти рожеві окуляри, щоб впритул наблизитися до жахливої дійсності. Допитливий і впертий хлопець заглядає в найпотаємніші куточки медицини, про які він раніше й гадки не мав. Чим закінчиться ця гостросюжетна драма з присмаком політики, криміналу та любовного роману, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Контрольний укол» Івана Дубініна.

Книга змушує замислитися над багатьма соціальними проблемами, які зруйнували найголовніше в суспільстві: чесність, доброту і довіру людей. Між рядків роману можна прочитати рецепт, який дає автор для порятунку суспільної моралі – особливо яскраво він прикрашає фінальну частину твору. Усі бажаючі знайдуть роман «Контрольний укол» у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цей пронизливий твір на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Контрольний укол» Івана Дубініна

Рекомендації

Відгуки на книгу «Контрольний укол» Івана Дубініна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *