«Корабель наречених» Джоджо Мойєс

«Корабель наречених» Джоджо Мойєс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
761 переглядів
761 переглядів

Про книгу «Корабель наречених» Джоджо Мойес

Роман «Корабель наречених» – красива й затишна історія кохання, сплетена в різнокольорове мереживо кількох доль. Джоджо Мойес запрошує всіх бажаючих у морський круїз разом з кількома сотнями жінок – вони відправляються з берегів Австралії до Лондону до своїх чоловіків-військовослужбовців, яким вдалося пережити Другу Світову війну. Їхній шлях – це не безтурботна подорож, а спроба розібратися в своїх почуттях, страхах і прагненням, допомогти іншим знайти сили жити далі після особистих трагедій і розчарувань.

Перед читачем розгортаються чотири сюжетні лінії – чотири історії головних героїнь – таких різних і водночас чимось схожих між собою. Евіс, Маргарет, Джин і Френсіс рухаються назустріч своєму утопічному щастю. Перш ніж вони допливуть до місця призначення, їм доведеться прожити окреме життя на цьому кораблі, знайшовши душевний прихисток серед інших жінок, матросів і капітана цього судна.

Книга «Корабель наречених» доводить: важливіше не кінцеве прибуття, а сама мандрівка, що відкриває очі на багато життєвих речей, а зустрічі та нові знайомства можуть кардинально змінювати світосприйняття.

У цій строкатій історії переплітаються долі юної романтичної дівчини-ідеалістки, пихатої багачки, яка звикла до розкоші, простої сільської дівчини-трудівниці, далекої від романтичних настроїв та скромної медсестри, яка, ризикуючи життям, пройшла через всю війну. До головних героїнь читач звикає поступово – з кожною сторінкою книги авторка розгортає їхні історії, доводячи сюжет до неймовірного напруження наприкінці роману. Якщо ви хочете дізнатися, що стало з коханням кожної з них, рекомендуємо скачати «Корабель наречених» Джоджо Мойес.

Легендарний авіаносець «Вікторія», що увійшов до світової історії, розкривається в романі як справжня домівка для цілої «жіночої родини». На ньому розквітають свої традиції та закони, зав’язуються тісні стосунки, спостерігається цілий спектр різних випадків – від кумедних та безглуздих до сумних і трагічних. Ця книга чекає на прихильників драматичних і багатогранних історій в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Нашим відвідувачам надається можливість читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Цитати з книги «Корабель наречених» Джоджо Мойес

Матери по определению всегда измучены и сыты по горло такой жизнью. Они по определению сперва орут, а потом извиняются. У них по определению вечно болит голова.

Если женщины находятся рядом с мужчинами, значит жди беды.

Каждый из нас заслуживает второго шанса, особенно если есть кто-то, кто готов его предоставить, невзирая на груз из прошлого, который ты несешь.

Если ты в хорошей компании, то никакие трудности тебе не страшны.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Корабель наречених» Джоджо Мойес