«Корабель наречених» Джоджо Мойєс

«Корабель наречених» Джоджо Мойєс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Корабель наречених» Джоджо Мойес

Кохання ближче, ніж здається Прониклива історія, заснована на реальних подіях Від автора супербестселерів «До зустрічі з тобою» та «Один плюс один» 1946 рік. Френсіс, Евіс, Марґарет і Джин мріяли зустрітися зі своїми чоловіками після тривалої розлуки. Так само, як і майже 600 інших жінок, які разом із солдатами пливуть до своїх «половинок» на борту «Вікторії» — колишнього військового авіаносця. Наречені, що жодного разу не бачили своїх наречених; дружини, що не знають, чи живі ще їхні чоловіки, чи пам’ятають про них… На борту Френсіс знайомиться з молодим морським піхотинцем Генрі. Вони бояться відкрити душу одне одному, намагаються забути про своє минуле. Френсіс і не уявляє, наскільки ця подорож змінить її життя…

Цитати з книги «Корабель наречених» Джоджо Мойес

Матери по определению всегда измучены и сыты по горло такой жизнью. Они по определению сперва орут, а потом извиняются. У них по определению вечно болит голова.

Если женщины находятся рядом с мужчинами, значит жди беды.

Каждый из нас заслуживает второго шанса, особенно если есть кто-то, кто готов его предоставить, невзирая на груз из прошлого, который ты несешь.

Если ты в хорошей компании, то никакие трудности тебе не страшны.

Рекомендації

Після тебе
Після тебе Джоджо Мойєс
Останній лист від твого коханого
Останній лист від твого ... Джоджо Мойєс
Париж для самотніх та інші історії (збірник)
Париж для самотніх та ін... Джоджо Мойєс
Світанок
Світанок Стефені Маєр

Відгуки на книгу «Корабель наречених» Джоджо Мойес