«Корабель наречених» Джоджо Мойєс

«Корабель наречених» Джоджо Мойєс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Корабель наречених» Джоджо Мойес

Роман «Корабель наречених» – красива й затишна історія кохання, сплетена в різнокольорове мереживо кількох доль. Джоджо Мойес запрошує всіх бажаючих у морський круїз разом з кількома сотнями жінок – вони відправляються з берегів Австралії до Лондону до своїх чоловіків-військовослужбовців, яким вдалося пережити Другу Світову війну. Їхній шлях – це не безтурботна подорож, а спроба розібратися в своїх почуттях, страхах і прагненням, допомогти іншим знайти сили жити далі після особистих трагедій і розчарувань.

Перед читачем розгортаються чотири сюжетні лінії – чотири історії головних героїнь – таких різних і водночас чимось схожих між собою. Евіс, Маргарет, Джин і Френсіс рухаються назустріч своєму утопічному щастю. Перш ніж вони допливуть до місця призначення, їм доведеться прожити окреме життя на цьому кораблі, знайшовши душевний прихисток серед інших жінок, матросів і капітана цього судна.

Книга «Корабель наречених» доводить: важливіше не кінцеве прибуття, а сама мандрівка, що відкриває очі на багато життєвих речей, а зустрічі та нові знайомства можуть кардинально змінювати світосприйняття.

У цій строкатій історії переплітаються долі юної романтичної дівчини-ідеалістки, пихатої багачки, яка звикла до розкоші, простої сільської дівчини-трудівниці, далекої від романтичних настроїв та скромної медсестри, яка, ризикуючи життям, пройшла через всю війну. До головних героїнь читач звикає поступово – з кожною сторінкою книги авторка розгортає їхні історії, доводячи сюжет до неймовірного напруження наприкінці роману. Якщо ви хочете дізнатися, що стало з коханням кожної з них, рекомендуємо скачати «Корабель наречених» Джоджо Мойес.

Легендарний авіаносець «Вікторія», що увійшов до світової історії, розкривається в романі як справжня домівка для цілої «жіночої родини». На ньому розквітають свої традиції та закони, зав’язуються тісні стосунки, спостерігається цілий спектр різних випадків – від кумедних та безглуздих до сумних і трагічних. Ця книга чекає на прихильників драматичних і багатогранних історій в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Нашим відвідувачам надається можливість читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Цитати з книги «Корабель наречених» Джоджо Мойес

Матери по определению всегда измучены и сыты по горло такой жизнью. Они по определению сперва орут, а потом извиняются. У них по определению вечно болит голова.

Если женщины находятся рядом с мужчинами, значит жди беды.

Каждый из нас заслуживает второго шанса, особенно если есть кто-то, кто готов его предоставить, невзирая на груз из прошлого, который ты несешь.

Если ты в хорошей компании, то никакие трудности тебе не страшны.

Рекомендації

Останній лист від твого коханого
Останній лист від твого ... Джоджо Мойєс
Париж для самотніх та інші історії (збірник)
Париж для самотніх та ін... Джоджо Мойєс
Співуча пташка
Співуча пташка Сесілія Агерн
Біла принцеса
Біла принцеса Філіппа Ґреґорі

Відгуки на книгу «Корабель наречених» Джоджо Мойес