«Корабель наречених» Джоджо Мойєс

«Корабель наречених» Джоджо Мойєс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3686 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Корабель наречених» Джоджо Мойєс (анотація)

Роман «Корабель наречених» – красива й затишна історія кохання, сплетена в різнокольорове мереживо кількох доль. Джоджо Мойес запрошує всіх бажаючих у морський круїз разом з кількома сотнями жінок – вони відправляються з берегів Австралії до Лондону до своїх чоловіків-військовослужбовців, яким вдалося пережити Другу Світову війну. Їхній шлях – це не безтурботна подорож, а спроба розібратися в своїх почуттях, страхах і прагненням, допомогти іншим знайти сили жити далі після особистих трагедій і розчарувань.

Перед читачем розгортаються чотири сюжетні лінії – чотири історії головних героїнь – таких різних і водночас чимось схожих між собою. Евіс, Маргарет, Джин і Френсіс рухаються назустріч своєму утопічному щастю. Перш ніж вони допливуть до місця призначення, їм доведеться прожити окреме життя на цьому кораблі, знайшовши душевний прихисток серед інших жінок, матросів і капітана цього судна.

Книга «Корабель наречених» доводить: важливіше не кінцеве прибуття, а сама мандрівка, що відкриває очі на багато життєвих речей, а зустрічі та нові знайомства можуть кардинально змінювати світосприйняття.

У цій строкатій історії переплітаються долі юної романтичної дівчини-ідеалістки, пихатої багачки, яка звикла до розкоші, простої сільської дівчини-трудівниці, далекої від романтичних настроїв та скромної медсестри, яка, ризикуючи життям, пройшла через всю війну. До головних героїнь читач звикає поступово – з кожною сторінкою книги авторка розгортає їхні історії, доводячи сюжет до неймовірного напруження наприкінці роману. Якщо ви хочете дізнатися, що стало з коханням кожної з них, рекомендуємо скачати «Корабель наречених» Джоджо Мойес.

Легендарний авіаносець «Вікторія», що увійшов до світової історії, розкривається в романі як справжня домівка для цілої «жіночої родини». На ньому розквітають свої традиції та закони, зав’язуються тісні стосунки, спостерігається цілий спектр різних випадків – від кумедних та безглуздих до сумних і трагічних. Ця книга чекає на прихильників драматичних і багатогранних історій в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Нашим відвідувачам надається можливість читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Корабель наречених» Джоджо Мойєс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Корабель наречених» Джоджо Мойєс

Матери по определению всегда измучены и сыты по горло такой жизнью. Они по определению сперва орут, а потом извиняются. У них по определению вечно болит голова.

Если женщины находятся рядом с мужчинами, значит жди беды.

Каждый из нас заслуживает второго шанса, особенно если есть кто-то, кто готов его предоставить, невзирая на груз из прошлого, который ты несешь.

Если ты в хорошей компании, то никакие трудности тебе не страшны.

Скачати безкоштово книгу «Корабель наречених» Джоджо Мойєс українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Корабель наречених» Джоджо Мойєс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *