«Коріння Всесвіту» Олексій Декань

«Коріння Всесвіту» Олексій Декань

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
520 переглядів
520 переглядів

Про книгу «Коріння Всесвіту» Олексія Деканя

Олексій Декань – талановитий і перспективний український письменник і кіносценарист, який для своєї творчості обрав жанри фантастики, хорору, трилеру та детективу. Його книга «Коріння Всесвіту» якраз і є поєднанням усіх цих жанрів, але крім цього автор змушує читача подивитися на всі події у творі під призмою нашої реальності. Ця збірка з нанизаними на сюжетний стовбур історіями з метафоричним підґрунтям є справжньою знахідкою для інтелектуалів.

Важко точно сказати, що саме являє собою цей твір – збірку окремих оповідань або цілісний роман, розбитий на кілька частин. І хоч вони пов’язані між собою спільними ідеями та подіями, кожна частина книги представляє окремий жанр – містичний трилер, історичний детектив, моторошний та атмосферний хорор та наукову фантастику у вигляді космоопери.

Говорячи про штучний інтелект, космічні винаходи з андроїдами та інші технологічні дива, автор відсилає читача до вічних тем – моралі, свободи та безсмертя. Починаючи читати онлайн цю строкату збірку, помічаєш, що вона ніби зіткана з релігійних сюжетів у формі притч – це дає змогу відчути її глибину та повчальність, замислитися над порушеними проблемами.

Ключова ідея, що об’єднує всі оповідання збірки – місце людини в розрізі минулого і майбутнього, її роль у творенні різних аспектів Всесвіту. Чи є ми насправді вільними і незалежними людьми? Яким буде майбутнє людства з найкращими науковими відкриттями типу штучного інтелекта?

Твір «Коріння Всесвіту» перевертає світ догори дригом – і ось розпочинається зовсім нова філософська притча, як поступово зароджується новий Всесвіт – але не в біблійному сенсі, а в космічному. З’являються нові герої – прототипи перших людей за біблійними мотивами, ускладнюються стосунки між ними.

Особливою «родзинкою» книги є її мова – багато й емоційна, сповнена різноманітних відтінків і стилів. Кожен персонаж збірки получився унікальним і яскравим завдяки індивідуальній «мовній обгортці». Якщо ви хочете помандрувати з героями роману, долаючи часові й просторові обмеження, поспішайте скачати «Коріння Всесвіту» Олексія Деканя. На нашому сайті ви знайдете цей твір безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коріння Всесвіту» Олексія Деканя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *