«Коріння Всесвіту» Олексій Декань

«Коріння Всесвіту» Олексій Декань

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Коріння Всесвіту» Олексія Декань

Олексій Декань – талановитий і перспективний український письменник і кіносценарист, який для своєї творчості обрав жанри фантастики, хорору, трилеру та детективу. Його книга «Коріння Всесвіту» якраз і є поєднанням усіх цих жанрів, але крім цього автор змушує читача подивитися на всі події у творі під призмою нашої реальності. Ця збірка з нанизаними на сюжетний стовбур історіями з метафоричним підґрунтям є справжньою знахідкою для інтелектуалів.

Важко точно сказати, що саме являє собою цей твір – збірку окремих оповідань або цілісний роман, розбитий на кілька частин. І хоч вони пов’язані між собою спільними ідеями та подіями, кожна частина книги представляє окремий жанр – містичний трилер, історичний детектив, моторошний та атмосферний хорор та наукову фантастику у вигляді космоопери.

Говорячи про штучний інтелект, космічні винаходи з андроїдами та інші технологічні дива, автор відсилає читача до вічних тем – моралі, свободи та безсмертя. Починаючи читати онлайн цю строкату збірку, помічаєш, що вона ніби зіткана з релігійних сюжетів у формі притч – це дає змогу відчути її глибину та повчальність, замислитися над порушеними проблемами.

Ключова ідея, що об’єднує всі оповідання збірки – місце людини в розрізі минулого і майбутнього, її роль у творенні різних аспектів Всесвіту. Чи є ми насправді вільними і незалежними людьми? Яким буде майбутнє людства з найкращими науковими відкриттями типу штучного інтелекта?

Твір «Коріння Всесвіту» перевертає світ догори дригом – і ось розпочинається зовсім нова філософська притча, як поступово зароджується новий Всесвіт – але не в біблійному сенсі, а в космічному. З’являються нові герої – прототипи перших людей за біблійними мотивами, ускладнюються стосунки між ними.

Особливою «родзинкою» книги є її мова – багато й емоційна, сповнена різноманітних відтінків і стилів. Кожен персонаж збірки получився унікальним і яскравим завдяки індивідуальній «мовній обгортці». Якщо ви хочете помандрувати з героями роману, долаючи часові й просторові обмеження, поспішайте скачати «Коріння Всесвіту» Олексія Деканя. На нашому сайті ви знайдете цей твір безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Мальви. Орда (збірник)
Мальви. Орда (збірник) Роман Іваничук
Чума (збірник)
Чума (збірник) Альбер Камю
Львiвська гастроль Джимі Хендрікса
Львiвська гастроль Джимі... Андрій Юрійович Курков
Квіти на снігу
Квіти на снігу Надія Гуменюк

Відгуки на книгу «Коріння Всесвіту» Олексія Декань