«Король Лір» Вільям Шекспір

«Король Лір» Вільям Шекспір

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1051 переглядів
1051 переглядів

Короткий зміст книги «Король Лір» Вільяма Шекспіра (анотація)

Читати онлайн книгу «Король Лір» Вільяма Шекспіра українською мовою безкоштовно

Книга «Король Лір» Вільяма Шекспіра – це приклад класики, з якою має хоча б раз у житті познайомитись кожен. Цю п’єсу можна сміливо назвати однією з найвідоміших літературних трагедій, які були написані людством, а надруковано її було вперше у 1608 році, хоча Шекспір завершив роботу над нею ще у 1606. В основі лежить сказання про короля Ліра, яка збереглось з давніх часів.

Отже, старий король живе у Британії і розмірковує над тим, що йому робити і кому передавати владу. Просто він став вже занадто старим і сили вже не ті, тому він не справляється з навантаженням. А оскільки сина, якого б можна було поставити на своє місце, у короля немає, він вирішує розділити королівство між доньками. Їх у Ліра троє, і кожній мала б дістатись рівна частина, але король спершу хоче почути від них, наскільки сильними є їх почуття любові до нього.

Дві дочки говорять йому приємні слова і намагаються поведінкою довести, що вони його дуже люблять, а от третя це все робити відмовляється. Вона вважає, що у її любові до батька сумніві бути не повинно, як і вона не повинна її йому доводити, бо це просто принизливо.

Король Лір не може це сприйняти спокійно і в результаті виганяє доньку з дому, розірвавши з нею всі зв’язки. І лише згодом він зрозуміє, яку помилку зробив, повівшись так. Визнати свою неправоту – це вже частина справи, та чи буде у нього можливість виправити ситуацію?

Слухати аудіокнигу «Король Лір» Вільяма Шекспіра онлайн українською мовою безкоштовно:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Король Лір» Вільяма Шекспіра та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Король Лір» Вільяма Шекспіра: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Король Лір» Вільяма Шекспіра і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Король Лір» Вільяма Шекспіра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *