«Король Літр (збірник)» Лесь Подерв’янський

«Король Літр (збірник)» Лесь Подерв’янський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2954 переглядів
2954 переглядів

Короткий зміст книги «Король Літр (збірник)» Леся Подерв’янського (анотація)

Лесь Подерв’янський – оригінальна фігура в українській літературі. Його твори вражають пекельним сарказмом, а живі розмовні діалоги зі сленгом та ненормативною лексикою викликають неоднозначну реакцію в читачів. Його книга «Король Літр» (збірник) – спроба переформатувати класику, показавши відомих героїв у неідеальних та жалюгідних образах, з усіма їхніми слабкостями й недоліками.

Збірка включає кілька прозових творів – п’єс, оповідань, статей. Цікаво, що автор використовує дві мови – російську та українську, ефектно їх змішуючи в деяких творах. Радимо читати онлайн книгу «Король Літр» (збірник) Леся Подерв’янського українською мовою тим, хто зі здоровим гумором дивиться на «бруд» нашого суспільства та цікавиться влучною іронічною літературою.

Усі твори збірника спонукають до переосмислення дійсності та моралі. Ключове питання, що проходить червоною ниткою крізь творчість автора – суперечливість і нонсенс сучасних культурних цінностей, відсутність естетичного й морального підґрунтя нашого життя. Усі персонажі Подерв’янського достатньо одіозні, проте вміння аналізувати їх метафоричні образи – теж своєрідне мистецтво.

Прихильники класики сучасної літератури можуть скачати книгу «Король Літр» (збірник) Леся Подерв’янського на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який формат із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Король Літр (збірник)» Леся Подерв’янського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Король Літр (збірник)» Леся Подерв’янського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Король Літр (збірник)» Леся Подерв’янського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *