«Король шрамів» Лі Бардуго

«Король шрамів» Лі Бардуго

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3566 переглядів
3566 переглядів

Короткий зміст книги «Король шрамів» Лі Бардуго (анотація)

Книга «Король шрамів» Лі Бардуго стала першою у однойменній дилогії, події якої відбуваються у Всесвіті Гриша. У центрі сюжету знаходиться персонаж з іменем Ніколай Ланцов, наділений унікальними здібностями і можливостями, які йому допомагають впоратись з найскладнішими ситуаціями у житті, але ніхто про них не знає.

Події відбуваються у той період, коли головний герой намагається повернути країну, у якій він король, до нормального життя, тобто до такого, яким воно було до початку Громадянської війни. Але крім цього йому потрібно максимально її укріпити, щоб у випадку нового нападу ворогів швидко відбити навалу. Та й це ще не все, оскільки є демони, від яких герою теж потрібно якось позбавитись. Добре, що у нього є хоча б одна помічниця – Зоя Назяленська, його подруга і водночас генерал армії.

Життя у Равці нестабільне і важке, а король, який вдень має вигляд звичайної людини, ночами все частіше перетворюється на якесь чудовисько. Зоя, яка стала свідком смерті наставника і повернення до життя ворога, взяла на себе місію захищати осіб з надможливостями і самого Ланцова, у якому живе демон.

Проблема у тому, що ця демонічна істота всередині короля дуже потужна і загрозлива, і з кожним днем вона стає все сильнішою. Ймовірність того, що вона повністю захопить владу над Ланцовим, зростає, а єдиний шанс на порятунок – піти на ризик. Звісно, Ніколай може через це втратити все, але може й врятувати себе і Равку…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Король шрамів» Лі Бардуго та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Король шрамів» Лі Бардуго: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Король шрамів» Лі Бардуго і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Король шрамів» Лі Бардуго

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *