«Королева порожнечі. Книга 3» Голлі Блек

«Королева порожнечі. Книга 3» Голлі Блек

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9517 переглядів
9517 переглядів

Короткий зміст книги «Королева порожнечі. Книга 3» Голлі Блек (анотація)

Навіть якщо ви вже не підліток, але любите фентезі, вам варто читати онлайн книгу «Королева порожнечі» Холлі Блек українською мовою, бо це цікава історія, яка написана так майстерно і захопливо, що від неї просто неможливо відірватись. І це вже третя частина циклу книжок письменниці про Народ Повітря. У центрі сюжету так само знаходиться героїня з іменем Джуд, у житті якої відбулись деякі зміни.

Головний урок, який дівчина вже встигла отримати від життя, стосується влади. Виявляється, не так вже й важко її захопити, бо значно складніше її утримувати у своїх руках.

Переконалась героїня у цьому, коли припинила контролювати Кардана і дала йому можливість самостійно правити. Так у світі Фейрі з’явився новий правитель, а Джуд опинилась між двох реальностей. Тільки до жодної з них вона ж не належить, бо від світу людей відвикла, а у царстві Повітря втратила свою владу.

Стрімкий розвиток подій починається у той момент, коли героїня дізнається про зраду Кардана і розуміє, що повинна все повернути на свої місця. Окрім того, її сестра у небезпеці, а вона має її врятувати. Що ж повернення у Фейрі неминуче, тільки не здогадується героїня, які випробування там на неї чекають…

Пережити всі пригоди разом з нею можна, якщо скачати книгу «Королева порожнечі» Холлі Блек українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і зануритись у фантастичну реальність.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Королева порожнечі. Книга 3» Голлі Блек та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Королева порожнечі. Книга 3» Голлі Блек: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Королева порожнечі. Книга 3» Голлі Блек і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Королева порожнечі. Книга 3» Голлі Блек

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *