«Королева пустелі» Джорджина Говелл

«Королева пустелі» Джорджина Говелл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
847 переглядів
847 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Королева пустелі» Джорджини Говелл (анотація)

Книга «Королева пустелі» Джорджини Говелл зацікавить тих, хто любить біографії видатних чи просто цікавих особистостей, історію, археологію та мандри. Написала її талановита журналістка, яка стала ще й письменницею. Вона вирішила розповісти правдиву історію про жінку, що стала першою представницею Європи, якій вдалось перетнути пустелю Сирії. Звали її Ґертруда Белл, але численні аравійські шейхи називали її Хатун-Королевою.

Що варто знати про цю прекрасну даму? Наприклад, що на світ вона з’явилась у заможній аристократичній родині і повинна була б вести спосіб життя особливий – спілкуватись з представниками вищого світу і розкошувати.

Але Ґертруді це все було не цікаво, бо насправді хотілось пригод і мандрів. Тому вона й вирушила у подорож світом. Де Белл встигла побувати? У Месопотамії, яку вона вздовж і впоперек об’їздила верхи на верблюдах. А ще – в Іраку, де організувала перші вибори, а потім ще й у створенні Конституції участь брала.

Жінку цікавило життя бедуїнів, тому вона його досліджувала, вивчаючи традиції та культуру. А коли Ґертруда прибула у Багдад, там вона ще й музей організувала. А найцікавіше, що Белл була британською розвідницею, а ще картографинею, письменницею і археологинею, якій випала унікальна можливість провести кордони між кількома державами Близького Сходу.

У книзі часто цитуються листи і записи з особистих щоденників Белл, у яких вона зафіксувала багато цікавої та важливої інформації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Королева пустелі» Джорджини Говелл українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Королева пустелі» Джорджини Говелл

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *