«Королі і капуста» О. Генрі

«Королі і капуста» О. Генрі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
986 переглядів
986 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Королі і капуста» О. Генрі (анотація)

Книга «Королі і капуста» О. Генрі складається з новел, які письменник писав майстерно, тому саме вони його й зробили відомим на весь світ. В історіях, які він створював, завжди було багато пригод, а серед головних героїв траплялось чимало авантюристів і шахраїв, але таких симпатичних і чарівних, що їх неможливо сприймати негативно.

Події твору відбуваються на території Анчурії, невеликої республіки, розташованої десь у тропіках. Там простий народ живе своїм майже безтурботним життям, насолоджуючись тим, що має. А заробляють люди вирощуванням бананів, які великими партіями купують американці. А ще сюди з’їжджаються контрабандисти і шахраї, які прагнуть легкої наживи. Тут їм ніби «медом намазано» і є простір для фантазії, що працює, звісно ж, у злочинному напрямку.

Хоч і роблять дійові особи вчинки не надто благородні, їм щоразу вдається викрутитись і уникнути покарання. Але в процесі вони встигають втрапляти у комічні ситуації. За ними весело спостерігати, а найголовніше, що вони навіть симпатію викликають. Окрім того, вони можуть навчити інших кільком важливим речам. Наприклад, що з будь-якими труднощами можна впоратись, тому й не варто їх боятись.

Роман підходить для читання як дорослим, так і підліткам. Це класика пригодницько-авантюрної літератури, яка варта читацької уваги.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Королі і капуста» О. Генрі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Королі і капуста» О. Генрі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Королі і капуста» О. Генрі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Королі і капуста» О. Генрі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *