«Королівська обіцянка» Марина та Сергій Дяченко

«Королівська обіцянка» Марина та Сергій Дяченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Королівська обіцянка» Марини та Сергія Дяченко

Книга “Королівська обіцянка” є другою частиною казкової серії “Ключ від Королівства” (її інша назва – “Маг дороги”) та продовженням пригод тринадцятирічної Ліни Лапіної. Опинившись у магічній реальності та ставши головною опорою короля Оберона, дівчинка знову готова до нових пригод в якості Мага дороги.

На цей раз Марина і Сергій Дяченко поставили перед нею вкрай небезпечне завдання – знайти кожній з п’ятьох принцес по принцу, а для цього треба зазирнути у справжнє пекло, де смерть ходить по п’ятах. Чи витримає Ліна випробування в світі некромантів і різних проявів зла? Проте дівчинці нічого не залишається, адже Королівство треба рятувати, а для цього – виконати королівську обіцянку.

Починаючи читати книгу “Королівська обіцянка”, потрапляєш у моторошний світ, наближений до епохи Середньовіччя. Магія та чаклунство вже не здаються зворушливими казковими механізмами, як в попередній частині серії, це – зброя для жорстокості й покарань у цьому загробному царстві, що знаходиться за Відьминою Печаткою.

Принци, яких Ліна повинна привести до королівських принцес, вражають своїми страшними рисами та можливостями. Один з них є ходячою чумою, від якої всі гинуть, для іншого життєвою необхідністю є вогонь, а принц Деспот відрізняється надзвичайною безжалісністю. Ці казкові образи – не лише фантазія авторів, а й наша приголомшлива реальність, яку можна зустріти на кожному кроці.

Марина і Сергій Дяченко продовжують дивувати широким розмахом створеного світу з тонко змальованою системою суспільних стосунків і моралі. Незважаючи на те, що книга “Королівська обіцянка” вважається дитячим твором, письменники зачіпають дуже багато моральних питань, над якими важливо поміркувати й дорослим.

Червоною ниткою крізь всю сюжетну лінію проходить образ сміливої Ліни, в діях якої вгадується поведінка не до кінця впевненого в собі підлітка. Проте головна героїня поступово дорослішає, вчиться розв’язувати складні моральні дилеми, переборювати страх і бути відвертою з самою собою. Якщо ви хочете пройти цей складний шлях з Ліною, поспішайте скачати цей чудовий повчальний твір.

Завантажити безкоштовно книгу «Королівська обіцянка» Марини та Сергія Дяченко

Завантажити книгу «Королівська обіцянка» у форматі:

Рекомендації

Зворотний бік світів
Зворотний бік світів Дара Корній
Зворотний бік сутіні
Зворотний бік сутіні Дара Корній
Зозулята зими
Зозулята зими Тала Владмирова, Дара Корній
Крила кольору хмар
Крила кольору хмар Тала Владмирова, Дара Корній

Відгуки на книгу «Королівська обіцянка» Марини та Сергія Дяченко