«Королівська обіцянка» Марина та Сергій Дяченко

«Королівська обіцянка» Марина та Сергій Дяченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1724 переглядів
1724 переглядів

Про книгу «Королівська обіцянка» Марини та Сергія Дяченко

Книга “Королівська обіцянка” є другою частиною казкової серії “Ключ від Королівства” (її інша назва – “Маг дороги”) та продовженням пригод тринадцятирічної Ліни Лапіної. Опинившись у магічній реальності та ставши головною опорою короля Оберона, дівчинка знову готова до нових пригод в якості Мага дороги.

На цей раз Марина і Сергій Дяченко поставили перед нею вкрай небезпечне завдання – знайти кожній з п’ятьох принцес по принцу, а для цього треба зазирнути у справжнє пекло, де смерть ходить по п’ятах. Чи витримає Ліна випробування в світі некромантів і різних проявів зла? Проте дівчинці нічого не залишається, адже Королівство треба рятувати, а для цього – виконати королівську обіцянку.

Починаючи читати книгу “Королівська обіцянка”, потрапляєш у моторошний світ, наближений до епохи Середньовіччя. Магія та чаклунство вже не здаються зворушливими казковими механізмами, як в попередній частині серії, це – зброя для жорстокості й покарань у цьому загробному царстві, що знаходиться за Відьминою Печаткою.

Принци, яких Ліна повинна привести до королівських принцес, вражають своїми страшними рисами та можливостями. Один з них є ходячою чумою, від якої всі гинуть, для іншого життєвою необхідністю є вогонь, а принц Деспот відрізняється надзвичайною безжалісністю. Ці казкові образи – не лише фантазія авторів, а й наша приголомшлива реальність, яку можна зустріти на кожному кроці.

Марина і Сергій Дяченко продовжують дивувати широким розмахом створеного світу з тонко змальованою системою суспільних стосунків і моралі. Незважаючи на те, що книга “Королівська обіцянка” вважається дитячим твором, письменники зачіпають дуже багато моральних питань, над якими важливо поміркувати й дорослим.

Червоною ниткою крізь всю сюжетну лінію проходить образ сміливої Ліни, в діях якої вгадується поведінка не до кінця впевненого в собі підлітка. Проте головна героїня поступово дорослішає, вчиться розв’язувати складні моральні дилеми, переборювати страх і бути відвертою з самою собою. Якщо ви хочете пройти цей складний шлях з Ліною, поспішайте скачати цей чудовий повчальний твір.

Скачати безкоштово книгу «Королівська обіцянка» Марини та Сергія Дяченко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Королівська обіцянка» Марини та Сергія Дяченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *