«Корона із позолочених кісток» Дженніфер Л. Арментраут

«Корона із позолочених кісток» Дженніфер Л. Арментраут

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14472 переглядів
14472 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Корона із позолочених кісток» Дженніфер Л. Арментраут (анотація)

Вона була жертвою, і вона вижила.

Поппі і не мріяла про кохання, яке вона знайшла з принцом Кастілом. Вона хоче насолоджуватися щастям, але спочатку вони повинні звільнити його брата і знайти Єна. Це небезпечна місія з далекосяжними наслідками, про які вони й подумати не можуть. Бо Поппі – Вибрана, Благословенна. Справжня правителька Атлантії. У ній тече кров короля богів. Корона та королівство по праву належать їй.

Ворог і воїн…

Поппі завжди хотіла лише одного: керувати власним життям, а не життям інших. Але тепер вона має обирати: відкинути те, що належить їй за правом народження, або прийняти позолочену корону і стати королевою Плоті та Вогню. Проте темні історії та криваві секрети обох королівств нарешті виходять на світ, а давно забута сила повстає і стає реальною загрозою. Вороги не зупиняться ні перед чим, щоб корона ніколи не опинилася на голові Поппі.

Коханий та сердечна пара…

Але найбільша загроза чекає далеко на заході, там, де королева Крові та Попелу будує плани, сотні років чекаючи на можливість, щоб їх втілити. Поппі та Кастил повинні зробити неможливе – вирушити до Країни богів та розбудити самого короля. У міру того, як розкриваються таємниці, що шокують, виходять на світ жорстокі зради і з’являються вороги, що загрожують знищити все, за що боролися Поппі і Кастил, їм доведеться дізнатися, як далеко вони можуть зайти заради свого народу – і заради один одного.

І тепер вона стане королевою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Корона із позолочених кісток» Дженніфер Л. Арментраут українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Корона із позолочених кісток» Дженніфер Л. Арментраут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *